If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.


Znaleziono 13 wyników

Wyszukiwanie zaawansowane

autor: mczay
środa 11 wrz 2019, 15:15
Forum: Plotki Ploteczki
Temat: Samochód
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 6654

Re: Samochód

Powiem wam że moje BMW jest najlepszym autem jakie miałem do tej pory. Kupiłem je w salonie Bawaria Motors w Katowicach, mieli akurat fajną ofertę na model który chciałem więc od razu wziąłem po jeździe próbnej. POlecam ich bo obsługa jest na wysokim poziomie.
autor: mczay
środa 04 wrz 2019, 14:54
Forum: Gdzie się wybrać, co pozwiedzać?
Temat: Języki
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 60

Re: Języki

Skorzystaj z oferty https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ a gwarantuję, ze nie pożałujesz! Jadąc za granicę warto znać zarówno język angielski, jak i hiszpański czy niemiecki. Szkoła Lincoln oferuje zarówno kurs językowy z hiszpańskiego, niemieckiego, angielskiego, jak i francuskiego czy włosk...
autor: mczay
niedziela 01 wrz 2019, 14:53
Forum: Pielęgnacja
Temat: szczoteczki elektryczne
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 5482

Re: szczoteczki elektryczne

Na pewno szczoteczki elektryczne lepiej domywają zęby niż znane nam szczoteczki manualne. Chcąc cieszyć się zdrowiem zębów nie powinniśmy jednak zapomnieć o systematycznych wizytach w gabinecie stomatologicznym. Ja, korzystam z usług http://wesolystomatologia.pl/ w Sosnowcu.
autor: mczay
niedziela 01 wrz 2019, 12:06
Forum: Wyprzedaże
Temat: Prysznic
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 274

Re: Prysznic

Do mojego prysznica natrafiłam na idealne baterie dostępne na https://sklep.sotbe.com przyznam, szczerze, że pomimo to "tylko" baterie, wygląd mojego prysznica zmienił się naprawdę na bardzo prestiżowy :)
autor: mczay
niedziela 01 wrz 2019, 12:05
Forum: Pielęgnacja
Temat: Medycyna estetyczna
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 2686

Re: Medycyna estetyczna

Moją najlepsza klinika jest http://klinikagrzesiak.pl/ Od kiedy pierwszy raz tam pojechałam na zabieg korekty nosa to wiem, ze nigdy nie otrzymałam tak kompleksowej opieki podczas zabiegu jak tam. A efet? Aż załuję, że nie mogę sie pochwalić Wam tutaj moim nowym noskiem :)
autor: mczay
niedziela 01 wrz 2019, 12:03
Forum: Imprezy - Konkursy
Temat: Klub
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1570

Re: Klub

Hej! Ja sam byłem na kawalerskim u kumpla w klubie https://neworleans.pl Przyznam, że dawno nie miałem tak udanej imprezy jak tam! Poza najbliższymi znajomymi była jeszcze męska część rodziny i wystarczy :)
autor: mczay
sobota 31 sie 2019, 20:08
Forum: Plotki Ploteczki
Temat: Inwestycje
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 5916

Re: Inwestycje

Moim zdaniem obecnie warto inwestować w nieruchomości. Szczególnie, jeśli są one zlokalizowane w miastach wojewódzkich bądź na pomorzu. Szukając mieszkań na pomorzu bądź pomorzu zachodnim proponowałbym w pierwszej kolejności przejrzeć ogłoszenia zlokalizowane w tym miejscu: https://www.dobryadres.pl/
autor: mczay
czwartek 06 cze 2019, 18:57
Forum: Pielęgnacja
Temat: Własny gabinet kosmetyczny - porady
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 680

Re: Własny gabinet kosmetyczny - porady

Taki gabinet musi zostać odpowiednio wyposażony. Szukając firmy, w której moglibyśmy zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt, powinniśmy zapoznać się z ofertą firmy https://maxmedik.pl/422-medycyna-estetyczna która go w niej posiada (ceny urządzeń nie są wygórowane, jak to często ma miejsce).
autor: mczay
poniedziałek 15 kwie 2019, 14:35
Forum: Promocje - Okazje
Temat: Suplementy diety w aptekach
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1476

Re: Suplementy diety w aptekach

To niezwykle istotne, aby dostarczać swojemu organizmowi wszystko, czego do prawidłowego rozwoju potrzebuje. Chcąc zadbać o swoje oczy, warto zdecydować się na stosowanie suplementów diety z luteiną. Świetne opinie słyszałam na temat suplementów diety http://dbamooczy.pl/wsparcie-wzroku/ - uważam, ż...
autor: mczay
poniedziałek 15 kwie 2019, 14:17
Forum: Plotki Ploteczki
Temat: Rehabilitacja
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 5824

Re: Rehabilitacja

Rehabilitacja powinna być przeprowadzona przez profesjonalistę. Na rynku takowych nie brakuje. Cierpiąc natomiast na ból pleców, proponowałabym udać się do warszawskiego centrum medycznego https://carolina.pl/centrum-leczenia-chorob-kregoslupa/ w którym znajduje się centrum leczenie kręgosłupa. Jest...

Wyszukiwanie zaawansowane