If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Restauracje w Wawie

Kuchnia ze znakiem Q!
Devil93

Restauracje w Wawie

Postautor: Devil93 » czwartek 22 lis 2018, 12:02

Cześć, przeprowadziłam sie do Wawy, jestem typowym słoikiem i chciałabym dowiedzieć się od Was, gdzie warto pójść na elegancką, warszawską kolację? W sieci wyskoczył mi Bubbles Bar Warszawa i zorientowałam się że przy rezerwacji poprzez TripadVisor dostanę kieliszek szampana gratis. Czy oprócz tego warto tam pójść?

Amanda

Re: Restauracje w Wawie

Postautor: Amanda » środa 05 gru 2018, 09:29

Jak Warszawa to tylko restauracja Pianka, niedaleko Rotundy. Można w niej zorganizować zarówno imprezę na większą liczbę osób, jak i obiad rodzinny czy zwyczajnie pójść na przepyszny lunch złożony z dwóch dań i deseru za jedyne 19,19 zł. Dodam, że jest to jedyna restauracja w Warszawie czynna całą dobę.

satynka

Postautor: satynka » wtorek 05 lut 2019, 01:44

Myślę, że jak cenicie sobie naszą polską kuchnię to będziecie zadowoleni z odwiedzić w restauracji & barze https://wuwu.bar/ . Tam tradycyjne dania łączą się z doskonałą wódką. Możecie zapisać się również na jakąś fajną imprezkę, która tam odbywa się przeważnie w piątki i soboty. Jest to świetnie miejsce, gdzie można i dobrze zjeść i dobrze się zabawić.

Ilonna

Postautor: Ilonna » wtorek 16 kwie 2019, 15:01

W moim przypadku bardzo często w grę wchodzi biznes lunch w Warszawie. Mam swoje ulubione miejsce czyli https://naskrajnej.pl/biznes-lunch/ i jestem jak najbardziej przekonana, że nie znajdziecie drugiego takiego miejsca. W tego typu spotkaniach bardzo ważny jest sam klimat jak i serwowane jedzenie, które jest zawsze na najwyższym poziomie.

Wróć do „Nie tylko przepisy”