If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Gdzie na urlop?

Odkryłaś jakieś magiczne miejsce i wróciłaś zachwycona? Podziel się wrażeniami!
bjuti

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: bjuti » sobota 23 mar 2019, 09:57

Jak już mamy swoje ulubione miejsca na wakacje to można się w nie wybierać, ale także za granicą możemy odkryć zupełnie nowe. Tu https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji widziałam komfortowe jachty, które możemy wynająć w Grecji i żeglować.

alex111

Postautor: alex111 » poniedziałek 01 kwie 2019, 16:37

Fotetelik dla dziecka jest obowiązkowym wyposażeniem samochodu każdego rodzica. Ostatnio natrafilem na foteliki samochodowe opinie - jest to ranking fotelików samochodowych, bardzo rzetelnie wykonany.

judith

Postautor: judith » czwartek 11 kwie 2019, 13:17

Fotetelik dla dziecka jest obowiązkowym wyposażeniem samochodu każdego rodzica. Ostatnio natrafilem na foteliki samochodowe opinie - jest to ranking fotelików samochodowych, bardzo rzetelnie wykonany.
Od razu widać, że to sponsorowany ranking. W ogóle nie ma np. concord transformera, a to są bardzo dobre i bardzo bezpieczne foteliki.

Pamelka

Postautor: Pamelka » poniedziałek 15 kwie 2019, 23:38

A czy słyszeliście o pięknych plażach i niedużej turystycznej miejscowości Dziwnów? Jeżeli nie, to zdecydowanie warto sprawdzić bo jest to cudowne miejsce nad Bałtykiem, a możesz jeszcze wynająć tam fajny i dobrze wyposażony domek bądź apartament dla całej rodziny w http://www.morskachatka.pl/ ceny są przystępne, a do tego bardzo mili właściciele którzy w razie jakichkolwiek problemów zawsze pomogą i też dbają o zachowanie pełnej czystości.

MariolaP

Postautor: MariolaP » piątek 19 kwie 2019, 19:05

Bałkany. Ja uwielbiam. Ich niesamowita kuchnia, trochę ostra, trochę widać wpływy śródziemnomorskie. Ale zupełnie inne smaki. I kolory. A do tego ludzie tam jacyś tacy bardziej przyjaźni. Na Bałkany przeważnie jadę z wycieczka objazdową, bo najwięcej można zobaczyć. W tym roku Wytwórnia Wypraw zabiera nas do Czarnogóry ;)

satynka

Postautor: satynka » środa 22 maja 2019, 22:12

W zależności jakiego typu ma być to wyjazd. Czy wyjeżdżasz, gdzieś sam na sam z mężem? Czy planujesz rodzinny wypad. Jak to drugie to możesz postawić na interesujące atrakcje dla dzieci województwo mazowieckie . Mnie bardzo ciekawi ta Farma Iluzji, ponoć nawet dorośli tam często się zastanawiają na jakiej zasadzie niektóre atrakcje tam działają. Myślę, że byłaby to świetna zabawa i ciekawe doświadczenie.

kawka

Postautor: kawka » poniedziałek 27 maja 2019, 14:44

Jeszcze nie wiem gdzie wyjedziemy, ale na pewno będę musiała zabrać ze sobą Intestę. Mój układ trawienny lubi czasem wariować a tak to chociaż będę spokojniejsza, bo już nie raz pomogła mi ona pozbyć się nieprzyjemności po zjedzeniu tłustych czy kalorycznych rzeczy

MariolaP

Postautor: MariolaP » czwartek 20 cze 2019, 13:08

Od razu widać, że to sponsorowany ranking. W ogóle nie ma np. concord transformera, a to są bardzo dobre i bardzo bezpieczne foteliki.
Tak bywa niestety. I jak widzę to jest tylko pewien typ fotelików. Nie ma tam też alternatywnych rozwiązań, które sprawdzają się przy starszych i większych dzieciach. Fotelik jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie te montowane tyłem ale np. taki Smart Kid Belt dla starszych dzieciaków też jest dobrym rozwiązaniem. I co najważniejsze potrafi wyuczyć nawyk zapinania pasów.

Wróć do „Gdzie się wybrać, co pozwiedzać?”