If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

zdrowie

Różniste pomysły na spędzanie wolnego czasu!
dunia213
Awatar użytkownika
Kontakt:

Re: zdrowie

Postautor: dunia213 » czwartek 08 sie 2019, 11:33

Na nfz to jedynie co można zrobić to odwalić kitę czekając w kolejce. Ja mam prywatne ubezpieczenie i nie muszę łaskawie czekać na tych "lekarzy" w nfz

Devil93

Postautor: Devil93 » poniedziałek 12 sie 2019, 16:26

Muszę się z Tobą zgodzić, że dziś nie istnieje prawie coś takiego, jak leczenie na nfz. Bo się czeka, albo czegoś nie ma i tak na okrągło. W sumie to jestem zrozpaczona tym wszystkim i powiem Wam, że gdybym mogła, to bym najlepiej jakoś to zaskarżyła. Ale nie ma jak. Więc staram się żyć zdrowo i wspieram się takimi https://zyj-zdrowiej.pl/drzewo-dlugowie ... ne-opinie/ prozdrowotnymi roślinami.

alex111

Postautor: alex111 » piątek 16 sie 2019, 11:03

Badania należy robic regularnie, zwłaszcza jezeli np. ktos ma problemy z sercem lub innym narządem . Osobiscie moge Wam polecic centrum medyczne, spirometria lodz. W ich gabinetach macie mozliwosc wykonania roznorodnych badan, polecam .

Wróć do „Hobby, zabawa i co tam komu w duszy gra :)”