If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

zdrowie

Różniste pomysły na spędzanie wolnego czasu!
dunia213
Awatar użytkownika
Kontakt:

Re: zdrowie

Postautor: dunia213 » czwartek 08 sie 2019, 11:33

Na nfz to jedynie co można zrobić to odwalić kitę czekając w kolejce. Ja mam prywatne ubezpieczenie i nie muszę łaskawie czekać na tych "lekarzy" w nfz
Przeczytaj artykuł o zapobieganiu rozstępom: https://strialys.pl/blog/rozstepy-na-ud ... zwalczyc/

Devil93

Postautor: Devil93 » poniedziałek 12 sie 2019, 16:26

Muszę się z Tobą zgodzić, że dziś nie istnieje prawie coś takiego, jak leczenie na nfz. Bo się czeka, albo czegoś nie ma i tak na okrągło. W sumie to jestem zrozpaczona tym wszystkim i powiem Wam, że gdybym mogła, to bym najlepiej jakoś to zaskarżyła. Ale nie ma jak. Więc staram się żyć zdrowo i wspieram się takimi https://zyj-zdrowiej.pl/drzewo-dlugowie ... ne-opinie/ prozdrowotnymi roślinami.

alex111

Postautor: alex111 » piątek 16 sie 2019, 11:03

Badania należy robic regularnie, zwłaszcza jezeli np. ktos ma problemy z sercem lub innym narządem . Osobiscie moge Wam polecic centrum medyczne, spirometria lodz. W ich gabinetach macie mozliwosc wykonania roznorodnych badan, polecam .

ariasparias

Postautor: ariasparias » sobota 17 sie 2019, 17:30

Sama ostatnio miałam problemy ze zdrowiem. Odczuwałam bóle w klatce i nie wiedziałam czy to od serca czy może nerwobóle. Stwierdziłam, ze zrobię ekg i pójdę do lekarza z wynikami. Jestem ciekawa co mi powie, obawiam sie najgorszych rzeczy,

pola9

Postautor: pola9 » środa 21 sie 2019, 10:15

To mogą być nerwobóle, sama tak mam jak mnie kierowniczka zestresuje. U mnie zaś najważniejsza jest cytologia, żeby ją robić systematycznie, a to głównie dlatego, bo dowiedziałam się ze mam hpv , wiec tutaj trzeba mieć rękę na pulsie, dodatkowo jeszcze żel papilocare stosuję, bo on pomaga uchronić nas przed rakiem, a nawet pozwala się pozbyć wirusa

denalijka

Postautor: denalijka » środa 28 sie 2019, 00:40

Jak się pojawiają jakikolwiek problemy ze zdrowiem to nie wolno ignorować objawów, ponieważ wcześnie wykryte schorzenia ma większe szanse na wyleczenie. Dlatego trzeba się badać. Jeśli chodzi o sprawdzone placówki diagnostyczne to polecam Affidea - można je znaleźć w wielu miastach Polski

saopaw

Postautor: saopaw » środa 28 sie 2019, 18:01

Jak zdiagnozuje się poważniejszą chorobę to niekiedy jest to ogromny ciężar, ale trzeba znaleźć dobre rozwiązanie na pozbycie się jej. Biorezonans https://futuramedica.pl/dr-optimus-biorezonance/ pozwala usunąć boreliozę. To nowoczesna metoda i ratunek dla wielu osób.

zapan

Postautor: zapan » piątek 30 sie 2019, 22:28

ja to już nie wiem jak skutecznie o zdrowie zadbać, doprosić się na fundusz badań ciężko; no to w Ogólnopolskim Centrum Medycznym w Wa-wie postanowiłam; wydawała mi się ta oferta w porządku; a okazało się, że dodzwonić się nie można, na wiadomości nikt nie odpisuje; gdzieś w necie znalazłam info że się zamknęli czy lokal zmienili; ciężko coś ustalić a kasa poszła :(

ariasparias

Postautor: ariasparias » środa 04 wrz 2019, 10:12

:D

ariasparias

Postautor: ariasparias » środa 04 wrz 2019, 10:13

;)

Wróć do „Hobby, zabawa i co tam komu w duszy gra :)”