If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Ozdoby na salę weselną

Różniste pomysły na spędzanie wolnego czasu!
Piękna89

Ozdoby na salę weselną

Postautor: Piękna89 » wtorek 03 lip 2018, 09:55

Witam serdecznie,
Mam pytanie odnośnie sali na wesele. Czy kiedy Wy organizowaliście swoje, to dekoracja sali weselnej była wliczona w cenę, czy musieliście zatroszczyć się o to we własnym zakresie? Bo nie wiem, czy brać to pod uwagę przy wyborze takiej sali...

Amanda

Re: Ozdoby na salę weselną

Postautor: Amanda » poniedziałek 17 gru 2018, 14:02

Witam czy ktoś może orientuje się jeżeli chodzi o ceny dekoracji ślubnych, a dokładnie wystrój sali- pokrowce na krzesła, coś pod sufitem np. balony. Do tego wystrój auta + kościoła ? Bo sama nie wiem gdzie tak na prawdę szukać, ale znalazłam wyszukiwarkę ofert ślubnych https://cozweselem.pl/ i zastanawiam się czy niektóre dekoracje sama kupić.

beaytuwish

Postautor: beaytuwish » poniedziałek 28 sty 2019, 23:05

u mnie jedna wielka dekoracja weselna to był przepiekny ogród w sali Tango pod Warszawa, organizowalismy impreze w plenerze, z poczatku sie bałam jak to bedzie ale wyszlo idealnie, wszystkim gosciom sie podobało, poza tym pyszne jedzenie i mega ogarnieta obsluga

heidiklum

Postautor: heidiklum » wtorek 29 sty 2019, 15:04

U nas całym przygotowaniem sali zajmuje się obsługa, mamy wynajętą salę Pod zielonym Dębem w Bohuminie - http://www.podzielonymdebem.pl/pl.html Piękne miejsce, ta kamienica od pierwszego wejrzenia mi się spodobała, ma to coś. To wyjątkowa sala a nie taka byle jaka w oklepanym stylu

pola9

Postautor: pola9 » poniedziałek 11 lut 2019, 11:07

przy ozdobach to jest tak, że często właściciele albo obsługa ogarnia konkretne dekoracje, tak było u nas w lokalu Niagara w Prudniku, my nie musieliśmy się stresować, czym ozdobić salę, bo tutaj ładnie pomogli właściciele :)

trelka

Postautor: trelka » środa 13 lut 2019, 10:43

To fakt dobry dom weselny ogarnie sporo, wiem jak u mnie było w villi sulejówek http://villasulejowek.pl/ pomogli spełnić moją wizję wesela to jeszcze w dodatku załatwili najlepszy transport dla gości. Samo wesele przebiegło cudnie, goście bawili się do białego rana, wspominamy do dzisiaj nasze wesele, było cudnie, jedzenie smczne podane na przepięknej zastawie

Wróć do „Hobby, zabawa i co tam komu w duszy gra :)”