If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Budowa

Coś fajnego, nowego "kosmetycznego" pojawiło się na półkach? Atrakcyjna, okazyjna cena nowego produktu dla Pań?
Daj znać - podziel się!
loki23

Re: Budowa

Postautor: loki23 » niedziela 22 wrz 2019, 17:26

A czy ktoś z z naszych użytkowników kojarzy firmę Bozer która specjalizuje się w wynajmie ruchomych podestów?
Nie opłaca mi się na chwilę rozkładać rusztowania na kilka metrów w górę bo to co chce zrobic potrwa okolo godzine w zwiazku z tym chce Was zapytac czy warto wybrac wlasnie ta firme?

Ilonna

Postautor: Ilonna » piątek 27 wrz 2019, 18:57

Jeżeli chodzi o samą budowę to należy ją rozplanować bardzo dobrze, w Innym przypadku niestety możemy mieć mały problem. Ja u siebie na działce zdecydowałem się na studnię głębinową oraz pompę od https://www.dostudni.pl/ więc jestem przekonana, że usterki raczej nam nie straszne.

pukla123

Postautor: pukla123 » niedziela 06 paź 2019, 11:33

Budowa domu to poważna sprawa. Warto wynająć do tego celu fachowców z odpowiednim sprzętem. U nas sprawdziła się firma Mich-Mar i ich usługi podnośnikiem koszowym https://podnosnik-koszowy-bydgoszcz.pl Polecam, to bardzo rzetelni i terminowi fachowcy. A do tego ceny mają konkurencyjne.

Busia

Postautor: Busia » niedziela 06 paź 2019, 12:50

W trakcie budowy domu trzeba dopilnować mnóstwa spraw. Musimy koniecznie to uczynić, by mieć pewność, że to budynek odpowiadający naszym potrzebom i wykonane z dbałością o szczegóły. Doświadczeni w tych kwestiach nie bez powodu polecają zainwestować w solidne kominy brata itp. rozwiązania.

chobar

Postautor: chobar » piątek 08 lis 2019, 19:28

Jak już budować to na maksa bez żadnych prowizorek. Postawisz ogrodzenie tymczasowe i dwa razy zapłacisz. Ogrodzenie modułowe joniec przetrwa nie tylko czas budowy ale wiele lat dłużej. Składa się z betonowych bloczków, które wyglądają jak kamień.

Wróć do „Promocje - Okazje”