If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

zdrowie w pracy

Coś fajnego, nowego "kosmetycznego" pojawiło się na półkach? Atrakcyjna, okazyjna cena nowego produktu dla Pań?
Daj znać - podziel się!
kawka

zdrowie w pracy

Postautor: kawka » niedziela 24 lut 2019, 10:42

Ciekawi mnie, czy w pracy macie łatwy dostęp do opieki medycznej, sami sobie musicie załatwiać sobie lekarzy? Bo teraz mozna wykupić pakiety medyczne i czy w waszych firmach jest to praktykowane?

fifka

Re: zdrowie w pracy

Postautor: fifka » czwartek 28 lut 2019, 12:58

Ja właśnie mogę pochwalić mojego pracodawcę. Należy facet do ludzi do którego zawsze można przyjść, pogadać i pomoże. Ale też dba on też o nasze zdrowie i rozwój. Bo wiadomo szkolenia nam organizuje itp, ale też zapewnił dostęp do prywatnej opieki medycznej, bo mamy pakiety medyczne w medicover wykupione i dzięki temu w razie jakiejś choroby czy coś mamy bardzo łatwy dostęp do specjalistów

heidiklum

Postautor: heidiklum » wtorek 02 kwie 2019, 22:43

Ja mam ale ta opieka jest ograniczona. Dlatego teraz się zebrałam, pobrałam na https://www.drogadozdrowia.diag.pl/ bon na pakiet badań, bo jest taka promocja. Wyszła mi drobna nieprawidlowość, ale dostałam leki i będzie ok. No a gdybym się nie przebadała to mogło by być róznie

alamooniq

Postautor: alamooniq » czwartek 13 cze 2019, 12:09

Raczej już większe firmy, korporacje stawiają na pakiety medyczne, jest to norma. Jednak wiadomo, że trzeba tu mieć firmę, która zatrudnia minimum kilkunastu pracowników żeby to się w ogóle opłacało. U mojego męża zdrowie w pracy jest bardzo ważne. Pracuje on przy głośnych maszynach. Ma oczywiście specjalne słuchawki wygłuszające, ale nigdy nie wiadomo. Co jakiś czas wysyłam go na badanie słuchu. Zobaczcie sobie na stronce https://www.brandvital.eu/niedosluch/ja ... ie-sluchu/ jak to wygląda, może warto też raz na jakiś czas się przejść i się zbadać pod tym kątem.

Wróć do „Promocje - Okazje”