If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Auto

O wszystkich i o niczym, po trochę o każdym nie tylko znanym i lubianym:)
Aga3

Auto

Postautor: Aga3 » czwartek 04 kwie 2019, 14:22

Ja jako szczęśliwa posiadaczka czterech kółek szukam ludzi, który mają podobne zainteresowania do mnie. Bardzo dbam o mój samochód, ostatnio nawet zabrałam go do hamowni. Jeżeli czujecie, że z waszym samochodem coś jest nie tak to Sprawdź usuwanie DPF w Lublinie Może to pomóc naprawdę w wielu przypadkach.

mariss

Re: Auto

Postautor: mariss » sobota 06 kwie 2019, 20:01

pomóc może jak nabardziej :) w płaceniu 6000 zł na nowy DPF wiem coś o tym znajomy opowiadał że np. vw kupuje filrty za 120 zł i sprzedaje w detalu za 4500 zł za kawałek puszki z sitkiem :)

Piękna89

Postautor: Piękna89 » środa 10 kwie 2019, 15:48

Z tego, co się orientuję, to takich filtrów nie powinno się osuwać, ponieważ wtedy zbyt wiele szkodliwych związków przedostaje się do środowiska. Kiedy z takim filtrem dzieje się coś niedobrego, wystarczy poddać go regeneracji. Zajmuje się tym np firma https://dpf-fap.waw.pl/oferta/, polecam :)

Zafira

Postautor: Zafira » poniedziałek 15 kwie 2019, 16:52

Także jestem fanką motoryzacji i nie wyobrażam sobie, aby nie mieć auta. Z filtrami całe szczęście jest w moim samochodzie wszystko dobrze, ale zdaje się, że do sprawdzenia będę miała reflektory. Może być problem z żarnikiem xenonowym i czuję, że jest do wymiany. W tej kwestii mogę w pełni polegać na firmie Autogamma http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi . Mają wielu klientów wśród moich znajomych, więc znam ich rzetelność i profesjonalizm.

Wróć do „Plotki Ploteczki”