If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Niesamowity ślub

O wszystkich i o niczym, po trochę o każdym nie tylko znanym i lubianym:)
Piękna89

Niesamowity ślub

Postautor: Piękna89 » środa 30 maja 2018, 21:30

Witam serdecznie,
czy słyszałyście kiedyś o firmach, które zajmują się organizacją ślubów w tropikalnych krajach, takich jak na przykład Dominikana? Ślub w takim miejscu to musi być naprawdę fantastycznie i niesamowite przeżycie, prawda? Gdyby nie chodziło o koszty, to zdecydowałybyście się na taką uroczystość? Chciałybyście mieć ślub na Dominikanie? Jeśli nie, to dlaczego? Ja powiem Wam szczerze, że byłoby to dla mnie chyba spełnienie najskrytszych marzeń...

asiula65

Re: Niesamowity ślub

Postautor: asiula65 » sobota 02 lut 2019, 12:51

Jak będziesz szukać na taki niesamowity ślub kogoś sprawdzonego z fotografa to warto zerknąć na propozycje na http://jacekpatecki.pl . Pan Jacek robi fajne zdjęcia, wiele ujęć w dobrych momentach. Jedynie dać mu tylko pracować i nie przeszkadzać. Dobry sprzęt i talent dobrze wykorzystany.

laiczka

Postautor: laiczka » czwartek 07 lut 2019, 14:48

Bardzo fajna opcja, choc z drugiej strony nie wyobrazam sobie ciagnac wszystkich gosci na taka impreze.. My zorganizowalismy piekne przyjecie w Polsce, w malutkiej miejscowosci Gorzno w powiecie Brodnickim gdzie znalezlismy wspanialy Dworek Wapionka. Mysle, ze tej imprezy tez nikt do konca zycia nie zapomni, bo wesele na plazy zrobilo efekt :)

heidiklum

Postautor: heidiklum » niedziela 10 lut 2019, 10:47

To są ogromne koszty i zwykle nie można dużo gości zaprosić. Jednak w kraju to w kraju a za granicę to można na miesiąc miodowy :) My bylismy na genialnym weselu ostatnio w Bohuminie - sala Pod Zielonym Dębem. Cudeńko, zarówno obsługa jedzenie jak i wygląd sali. Do teraz jestem zachwycona

pola9

Postautor: pola9 » poniedziałek 11 lut 2019, 21:34

to ja się znowu tak zachwyciłam weselem mojej znajomej w domu weselnym Niagara w Prudniku, bardzo elegancko, miło, przyjemnie. Pomoc moja znajoma uzyskała niemal we wszystkim, jeżeli chodzi o organizację. Sala duża, do potańczenia miejsca sporo, sala nie odbijała dźwięków, pod względem akustycznym też była rewelacyjna

matylda 12

Postautor: matylda 12 » wtorek 12 lut 2019, 20:31

Nasz ślub był na dużą ilośc osób i też był cudowny.Mieliśmy w Kameliowym zakątku w Bielsku Białej. Duża sala z mnóstwem miejsca do tańca. Polecono nam nawet wodzireja i to był dobry wybór. Sale pięknie udekorowane, mieliśmy nawet pokaz sztucznych ogni ;-) Dużym plusem było to że mogliśmy zakwaterować gości w hotelu obok. Super wszystko dograne mają.

trelka

Postautor: trelka » czwartek 14 lut 2019, 10:41

Mnie się zas podobało w Villi Sulejówek http://villasulejowek.pl wesele mieliśmy w plenerze, to jest dopiero super doświadczenie, świeże powietrze, genialna zabawa na zewnątrz, mnię bardzo podobało. Ogólnie miałam wrażenie, że tam klient jest najważniejszy, każdy z obsługi podchodził indywidualnie do nas, pomagali, było wesoło, nie było mowy o olewaniu.

Devil93

Postautor: Devil93 » wtorek 19 lut 2019, 13:19

Prawda jest taka, że niesamowity ślub tworzycie przede wszystkim Wy. Jak będzie wyglądać, jak się czuć, jak się zachowywać - to od Was zależy, czy ślub będzie piękny i wymarzony, czy nie. Oczywiście dobry fotograf ślubny i kamerzysta się przyda, tak samo jak zespól weselny. Najważniejsze, byście się cieszyli tym dniem i umieli z opresji wyjść, jeśli coś Wam nie wyjdzie. ;p .

bjuti

Postautor: bjuti » piątek 01 mar 2019, 17:59

To gdzie będzie nasze wesele to też ważna kwestia. Od sali weselnej musimy zacząć by później rozmieszczać stoły, zadbać o dekorację. To sporo planowania. Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą może się nam spodobać, bo tu jest duża piękna sala. Pomieścimy wielu gości a to ważne, by nie było za ciasno.

satynka

Postautor: satynka » niedziela 10 mar 2019, 19:07

Drogie kobitki, a jak tam stoicie z kreacją na ten ważny dzień? Macie już suknię ślubną? Czy cały czas jeszcze szukacie? Muszę przyznać, że ja cały czas jestem na "polowaniu", ale chyba już znalazłam coś perfekcyjnego dla siebie, tutaj https://www.madonna.pl . Jest to ekskluzywny salon ślubny i to się zgadza, bo mają tam przepiękne suknie.

Wróć do „Plotki Ploteczki”