If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Niesamowity ślub

O wszystkich i o niczym, po trochę o każdym nie tylko znanym i lubianym:)
Piękna89

Niesamowity ślub

Postautor: Piękna89 » środa 30 maja 2018, 21:30

Witam serdecznie,
czy słyszałyście kiedyś o firmach, które zajmują się organizacją ślubów w tropikalnych krajach, takich jak na przykład Dominikana? Ślub w takim miejscu to musi być naprawdę fantastycznie i niesamowite przeżycie, prawda? Gdyby nie chodziło o koszty, to zdecydowałybyście się na taką uroczystość? Chciałybyście mieć ślub na Dominikanie? Jeśli nie, to dlaczego? Ja powiem Wam szczerze, że byłoby to dla mnie chyba spełnienie najskrytszych marzeń...

asiula65

Re: Niesamowity ślub

Postautor: asiula65 » sobota 02 lut 2019, 12:51

Jak będziesz szukać na taki niesamowity ślub kogoś sprawdzonego z fotografa to warto zerknąć na propozycje na http://jacekpatecki.pl . Pan Jacek robi fajne zdjęcia, wiele ujęć w dobrych momentach. Jedynie dać mu tylko pracować i nie przeszkadzać. Dobry sprzęt i talent dobrze wykorzystany.

laiczka

Postautor: laiczka » czwartek 07 lut 2019, 14:48

Bardzo fajna opcja, choc z drugiej strony nie wyobrazam sobie ciagnac wszystkich gosci na taka impreze.. My zorganizowalismy piekne przyjecie w Polsce, w malutkiej miejscowosci Gorzno w powiecie Brodnickim gdzie znalezlismy wspanialy Dworek Wapionka. Mysle, ze tej imprezy tez nikt do konca zycia nie zapomni, bo wesele na plazy zrobilo efekt :)

heidiklum

Postautor: heidiklum » niedziela 10 lut 2019, 10:47

To są ogromne koszty i zwykle nie można dużo gości zaprosić. Jednak w kraju to w kraju a za granicę to można na miesiąc miodowy :) My bylismy na genialnym weselu ostatnio w Bohuminie - sala Pod Zielonym Dębem. Cudeńko, zarówno obsługa jedzenie jak i wygląd sali. Do teraz jestem zachwycona

pola9

Postautor: pola9 » poniedziałek 11 lut 2019, 21:34

to ja się znowu tak zachwyciłam weselem mojej znajomej w domu weselnym Niagara w Prudniku, bardzo elegancko, miło, przyjemnie. Pomoc moja znajoma uzyskała niemal we wszystkim, jeżeli chodzi o organizację. Sala duża, do potańczenia miejsca sporo, sala nie odbijała dźwięków, pod względem akustycznym też była rewelacyjna

matylda 12

Postautor: matylda 12 » wtorek 12 lut 2019, 20:31

Nasz ślub był na dużą ilośc osób i też był cudowny.Mieliśmy w Kameliowym zakątku w Bielsku Białej. Duża sala z mnóstwem miejsca do tańca. Polecono nam nawet wodzireja i to był dobry wybór. Sale pięknie udekorowane, mieliśmy nawet pokaz sztucznych ogni ;-) Dużym plusem było to że mogliśmy zakwaterować gości w hotelu obok. Super wszystko dograne mają.

trelka

Postautor: trelka » czwartek 14 lut 2019, 10:41

Mnie się zas podobało w Villi Sulejówek http://villasulejowek.pl wesele mieliśmy w plenerze, to jest dopiero super doświadczenie, świeże powietrze, genialna zabawa na zewnątrz, mnię bardzo podobało. Ogólnie miałam wrażenie, że tam klient jest najważniejszy, każdy z obsługi podchodził indywidualnie do nas, pomagali, było wesoło, nie było mowy o olewaniu.

Devil93

Postautor: Devil93 » wtorek 19 lut 2019, 13:19

Prawda jest taka, że niesamowity ślub tworzycie przede wszystkim Wy. Jak będzie wyglądać, jak się czuć, jak się zachowywać - to od Was zależy, czy ślub będzie piękny i wymarzony, czy nie. Oczywiście dobry fotograf ślubny i kamerzysta się przyda, tak samo jak zespól weselny. Najważniejsze, byście się cieszyli tym dniem i umieli z opresji wyjść, jeśli coś Wam nie wyjdzie. ;p .

Wróć do „Plotki Ploteczki”