If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

seriale kryminalne

Wasze ulubione oraz inne ciekawostki ze szklanego ekranu :)
szafira

Re: seriale kryminalne

Postautor: szafira » piątek 15 lis 2019, 08:49

Ja też nie przepadam za serialami, wolę wyjść do kina, oglądałam ostatnio Ukrytą grę ze wspaniałą międzynarodową obsadą, polecam, warto ten film obejrzeć jeśli lubicie dobre kino

heidiklum

Postautor: heidiklum » środa 27 lis 2019, 21:35

Ja w ogóle oglądam seriali dużo :) wole to niż filmy tak naprawdę. Kiedyś byl problem bo oglądałam online i internet się kończył a teraz mamy nieograniczony i naprawdę fajną prędkość https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ to korzystam bardzo dużo z tej możliwości

ariasparias

Postautor: ariasparias » niedziela 01 mar 2020, 14:06

A słyszeliście o tym nowym filmie pt "W lesie dziś nie zaśnie nikt"? Z tego co widziałam na zwiastunach, film utrzymany w klimacie amerykańskich slasherów. Ciekawa jestem jakie będzie zakończenie tego filmu. Ma ktoś jakąś propozycję?

GROSZ

Postautor: GROSZ » środa 25 mar 2020, 13:49

Ja wszystkim polecam zabójcze umysły. Naprawdę się wciągnęłam, no i obsada też niczego sobie. Kiedyś uwielbiałam Detektywa Monka. Lubię czasami włączyć seriale, przed którymi kiedyś spędziłam wiele godzin i na nowo cieszyć się ich fabułą.

meryluu

Postautor: meryluu » piątek 08 maja 2020, 20:49

duzo fajnych seriali mozna obejrzec na VOD, ja tam ostatnio wykupilam sobie i ogladam, nie jest drogo a wybor naprawde super, duzo fajnych , nowych produkcji dostepnych

Nina

Postautor: Nina » poniedziałek 11 maja 2020, 12:10

Przyznam szczerze, że nie przepadam za żadnymi kryminalnymi serialami,bądź filmami :) Wolę filmy typu Zenek, nie wiem czy słyszeliście ? Znajdziecie go na VOD jeżeli jesteście zainteresowani :) Ciekawy film oparty na Disco Polo, czyli tak zwane prawdziwe życie Zenka :D

NataszaF

Postautor: NataszaF » poniedziałek 11 maja 2020, 19:04

Detektyw Murdoch i Kryminalne zagadki panny Fischer

Rayne

Postautor: Rayne » środa 20 maja 2020, 09:37

Z kryminalnych całkiem podobał mi sie polski Rojst :)

Wróć do „Filmy i Seriale”