If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Kosmetyka w szkole policealnej?

Szukasz dobrej szkoły kosmetycznej? Chcesz pogłębić już posiadaną wiedzę? Zdobyć nowe umiejętności zawodowe? Zapytaj i dowiedz się, to nic nie kosztuje :)
Pamelka

Kosmetyka w szkole policealnej?

Postautor: Pamelka » środa 19 wrz 2018, 23:11

Co sądzicie o wyborze kierunku kosmetyka w szkole policealnej? Czy jest to "gra warta świeczki" czy jednak nie za wiele będą mnie w stanie nauczyć. Jeżeli tak, to na jaką szkołę warto postawić? Pozdrawiam :)

OliwiaM

Re: Kosmetyka w szkole policealnej?

Postautor: OliwiaM » poniedziałek 24 wrz 2018, 16:15

Myślę, że to jak najbardziej fajny pomysł. Będziesz mogła jednocześnie pracować i rozwijać swoje umiejętności na zajęciach w szkole, jak dobrze pójdzie to zdasz egzamin kwalifikacyjny i ze znalezieniem lepszego stanowiska bądź otworzeniem własnego biznesu z tym związanego nie bedziesz miałą większych problemów.

PatrycjaMil

Postautor: PatrycjaMil » czwartek 27 wrz 2018, 21:42

I ja również jestem za :) Tylko przede wszystkim wybierz odpowiednią szkołę która będzie w stanie rzeczywiście Cię do takiego zawodu przygotować. W moim przypadku wybór padł na Cosinus i z perspektywy czasu oraz opinii moich znajomych które uczyły się w innych szkołach mogę powiedzieć, ze było warto. Zajęcia były prowadzone ciekawie zarówno te zwykłe jak i praktyki. Nauczyciele ze świetnym podejście i zawsze można było liczyć na ich pomoc w razie wątpliwości. Egzamin kwalifikacyjny na technika również zdałam, więc cieszę się, że tak to wszystko dobrze poszło :)

MalwinaK33

Postautor: MalwinaK33 » czwartek 04 paź 2018, 00:49

Również jestem podobnego zdania co moja poprzedniczka, jeżeli chcesz mądrze wybrać to najlepszą opcja zdecydowanie będzie pójście w kierunku sprawdzonej szkoły o największym doświadczeniu i dobrych opiniach wśród "słuchaczy". Ja ze swojego doświadczenia również powiem, że to Cosinus jest na ten moment najlepszą alternatywą. Przede wszystkim ogromny wybór kierunków, dokładnie zestawiony zakres nauczania i brak jakichkolwiek kosztów nauki. Najlepiej będzie jeżeli przekonasz się sama, bo to Twoja przyszłość :)

FionaW

Postautor: FionaW » środa 17 paź 2018, 18:16

Może i ja się zdecyduję już od dawna chodził mi ten pomysł po głowie jednak wcześniej ciągle znajdowałam wymówki, a akurat ten zawód naprawdę mnie interesuje i chciałabym rozwijać się w tym kierunku. Chyba czas najwyższą na podjęcie pierwszych kroków, bo inaczej ciągle będą pojawiać się kolejne rzeczy którymi sama będę się tłumaczyła ...

tadek5

Postautor: tadek5 » piątek 15 lut 2019, 19:46

Moja dziewczyna w szkole policealnej jak poszła na kosmetyczkę to dowiedziała się o bardzo dobrym sklepie internetowym z kosmetykami https://ladiosa.pl/ . Moim zdaniem ten sklep internetowy stoi na bardzo wysokim poziomie.

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » wtorek 11 cze 2019, 12:21

Najlepszą opcją są zawodowe kursy kosmetyczne. Najwięcej uczą no i dają największe kompetencje. W Beauty Lux w Warszawie taki zawodowy kurs kosmetyczny trwa aż 160h więc naprawdę idzie się wiele rzeczy nauczyć.

Nataly
Awatar użytkownika

Postautor: Nataly » wtorek 16 lip 2019, 07:15

Moim zdaniem lepsze są po prostu kursy. Osobiście polecam zajrzeć na stronę https://lashdesign.pl/kursy-przedluzani ... ania-rzes/, gdzie można znaleźć sporo informacji na temat kursów z przedłużania i zagęszczania rzęs. Można się na nich sporo dowiedzieć i nauczyć i to w krótkim czasie.

Wróć do „Szkoły kosmetyczne i kosmetologiczne. Kursy. Szkolenia.”