If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.


Pieniądze na kursy, szkolenia, certyfikaty

Szukasz dobrej szkoły kosmetycznej? Chcesz pogłębić już posiadaną wiedzę? Zdobyć nowe umiejętności zawodowe? Zapytaj i dowiedz się, to nic nie kosztuje :)
PiotrKedzierzawski
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 20 gru 2018, 12:50

Pieniądze na kursy, szkolenia, certyfikaty

Postautor: PiotrKedzierzawski » czwartek 20 gru 2018, 12:54

Witam szanowne Forumowiczki

Szkolenia to konieczność. Aby nadążyć za rozwojem rynku, technologii, światowymi trendami, utrzymaniem pozycji wśród klientek musimy stale podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać umiejętności. Niestety wiąże się to również z dużymi kosztami ponoszonymi na edukację. Koszty te, niejednokrotnie niebagatelne, bardzo często hamują decyzję o podjęciu rozwoju kompetencji. Ale nie musi tak być.

Nie każdy jeszcze o tym wie, ale koszty te możemy zredukować nawet o 80%. Przykładowo: za kurs kosztujący 3500 zł uczestnik zapłaci jedynie 700 zł.
Jak to zrobić?

Jeżeli prowadzisz firmę z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw lub jesteś samozatrudniona wystarczy ubiegać się o dofinansowanie rozwoju kompetencji. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo ze mną, a wspólnie ustalimy potrzeby rozwojowe i plan działania. My zajmiemy się skompletowaniem i wypełnieniem wymaganych dokumentów, organizacją odpowiedniego kursu, lub dofinasowaniem wybranego z dostępnych na rynku. Do tej pory udało nam się zorganizować i pozyskać dofinasowanie na ponad 500 kursów i szkoleń ze 100% skutecznością.

Przykładowe przeprowadzone i dofinansowane szkolenia i kursy to:
Cykl szkoleń w Broadway Beauty
Makijaż permanentny Long-Time-Liner® w International PMU Academy Magdy Bogulak
Kosmetologia Medyczna
Techniki wypełnień usieciowanym kwasem hialuronowym
Nici PDO

Zapraszam do kontaktu, wspólnie osiągniemy zamierzony cel rozwojowy
tel. 883 590 530
email: p.kedzierzawski@inspire-consulting.pl

zelichowska
Posty: 17
Rejestracja: środa 30 sty 2019, 18:52

Re: Pieniądze na kursy, szkolenia, certyfikaty

Postautor: zelichowska » niedziela 03 mar 2019, 17:29

Warto starać się też o różne dofinansowania dla pracowników. Mnie szefowa z takiego dofinansowania wysłała na kurs przedłużania rzęs metodą 2:1 w Beauty Lux w Warszawie. Trzeba się szkolic, bez tego nie ma większej przyszłości.


Wróć do „Szkoły kosmetyczne i kosmetologiczne. Kursy. Szkolenia.”
  Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron