Strona 1 z 1

Kurs liftingu rzęs Łódź - gdzie?

: sobota 15 gru 2018, 23:52
autor: OliwiaM
Hej ;)
Chciałabym zrobić kurs z liftingu rzęs w Łodzi, stąd moje pytanie i czy jesteście mi w stanie pomóc? Mam nadzieję, że w końcu dobrze wybiorę i będę mogła dodać tą usługę do swojego gabinetu, pozdrawiam i już od razu Wam podziękuję za porady.

Re: Kurs liftingu rzęs Łódź - gdzie?

: piątek 04 sty 2019, 15:37
autor: PatrycjaMil
Akurat w tym zakresie zdecydowanie mogę polecić Ci szkołę policealną Cosinus która przygotowała dość szeroki wybór kursów w tym oczywiście liftingu rzęs czy manicure hybrydowego na którym byłam. Można wynieść z nich dużo wiedzy, ale i oczywiście umiejętności które pozwolą Ci realizowac takie usługi w pełni zawodowo :)

Re: Kurs liftingu rzęs Łódź - gdzie?

: wtorek 15 sty 2019, 11:50
autor: MalwinaK33
Zgadzam się z opinią poprzedniczki akurat jeżeli miałbym polecić Ci dobrej jakości kursy w zakresie kosmetyki, masażu itd to tutaj Cosinus jest świetną opcją ponieważ mają szeroką ofertę, do tego konkurencyjne ceny i pomimo to ich jakość wcale nie spada a prowadzone są przez prawdziwych profesjonalistów.

Re: Kurs liftingu rzęs Łódź - gdzie?

: środa 16 sty 2019, 17:48
autor: Pamelka
Ja tutaj mogę zaproponować Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę szkoły policealnej Cosinus w zakresie kosmetologii i dodatkowo na kursy o których piszą poprzedniczki dzięki temu na prawdę dobrze przygotujesz się do zawodu i pozwolą Ci liczyć na dużo fajniejsze zarobki.

Re: Kurs liftingu rzęs Łódź - gdzie?

: czwartek 17 sty 2019, 21:43
autor: SyliwaKlem
Zaciekawiłyście mnie tym tematem, może i ja się zapiszę bo to czas najwyższy żeby też zadbać o swój rozwój.

Re: Kurs liftingu rzęs Łódź - gdzie?

: środa 23 sty 2019, 23:08
autor: OliwiaM
O widzę, że temat fajnie się rozwinął w takim razie ogromne dzięki za wszystkie porady jakie się do tej pory pojawiły, bo przekonałyście mnie co do Cosinus i postaram się w wolnej chwili w weekend zobaczyć jak to dokładnie u nich wygląda :) Natomiast tematu jeszcze nie zamykam więc piszczcie dalej jak macie propozycje bądź inne opinie.

Re: Kurs liftingu rzęs Łódź - gdzie?

: niedziela 03 mar 2019, 17:26
autor: zelichowska
A jakby ktoś z Was szukał kursów przedłużania rzęs to zgłoście się do Beauty Lux w Warszawie. Organizują kursy przedłużania różnymi metodami m.in. kurs przedłużania rzęs 2D-8D Volume Russian, metodą 2:1, metodą Semi Permanent Mascar, metodą 1:1 i metodą Express. Każda z tych metod ma swoje zwolenniczki więc warto odbyć jak najwięcej kursów.

Re: Kurs liftingu rzęs Łódź - gdzie?

: piątek 14 cze 2019, 12:24
autor: Nataly
Taki kurs to świetna opcja. Na stronie https://lashdesign.pl/ można poczytać więcej na ten temat i ostatecznie zdecydować się na wzięcie w nim udziału. Ja skorzystałam i nie żałuję :)

Re: Kurs liftingu rzęs Łódź - gdzie?

: sobota 21 gru 2019, 13:37
autor: Piękna89
A co sądzicie o kursie kosmetycznym, organizowanym przez firmę http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-kosmetyczka/? Mi się wydaje, że jego program jest bardzo atrakcyjny, a cena za kurs wcale nie jest wygórowana ;) Polecam ;)