If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Szklana łazienka

Wszystko, co nie jest związane z kosmetyką
marzenka22Walc1
Kontakt:

Szklana łazienka

Postautor: marzenka22Walc1 » niedziela 26 kwie 2020, 10:54

Latem chciałam zrobić remont łazienki i tak się zastanawiam nad wstawieniem elementów szklanych jak kabina prysznicowa ze szkła lub wanna szklana. Nie wiem czy jest to łatwe w utrzymaniu. Łazienka będzie używane tylko przez dorosłych więc jakieś ślady rączek po dzieciach nie wchodzą w grę. Znalazłam firmę https://cienkusz.com.pl/zabudowy-scianki-szklane która zajmuje się tego typu wykonaniami. Wyglądają pięknie a co Wy o szkle w łazience sądzicie?

alex111

Re: Szklana łazienka

Postautor: alex111 » piątek 15 maja 2020, 17:46

Jeżeli planujecie remont w Waszym domu to polecam Wam https://www.twojelazienki.pl/ceramika-p ... henne.html , gdzie znajdziecie róznorodne płytki w bardzo przystępnych cenach . Sam zawsze robie u nich zakupy, poniewaz mają najlepsze ceny.

kama

Postautor: kama » czwartek 21 maja 2020, 20:54

Też mam w końcu nową pralkę, wyczekaną i bardzo fajnie się sprawdza. Postawiłam na Electrolux. Ma fajną funkcję podmuchu pary, którą kończy pranie, ubrania nie są wygniecione. Mam zdecydowanie mniej prasowania :) Ja dowiedziałam się o tej pralce z tego rankingu jaka-pralka.pl Może i wam uda się wybrać coś dla siebie?

Viky

Postautor: Viky » wtorek 26 maja 2020, 13:38

Szklane kabiny są o tyle problematyczne,że w wypadku pekniecia szyby (o o jest o wiele łatwiej niz przy normalnych) cena ich wymiany jest kolosalna. Ja bym sie nie skusila.

Wróć do „Inne”