If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

ogrzewanie elektryczne

Wszystko, co nie jest związane z kosmetyką
paulinabb

ogrzewanie elektryczne

Postautor: paulinabb » czwartek 12 mar 2020, 13:16

Cześć, macie w domu ogrzewanie elektryczne? Jak wyglądają rachunki?

Nina

Re: ogrzewanie elektryczne

Postautor: Nina » środa 18 mar 2020, 17:08

Osobiście zalecam ogrzewanie podłogowe, uważam, że jest najbardziej opłacalny. Nie trzeba się martwić wysokimi rachunkami,a w domu przynajmniej ciepło. Nam operator z https://home.uponor.pl/ bardzo pomógł. Świetna organizacja, szybka realizacja, jesteśmy osobiście zadowolona. Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem, teraz zaczyna się fajny czas do remontów.

julka

Postautor: julka » wtorek 31 mar 2020, 18:44

Ogrzewanie elektrycznie nie jest tanie, ale jest za to wygodne i to trzeba powiedzieć. Dodatkowo chciałabym zauważyć, że do takiego ogrzewania nie jest zwyke montowany zasobnik wody ciepłej , który można wykorzystać do magazynowania nadwyżek ciepła z pieca CO i podgrzewania wody. Jestem zdania, że lepiej na coś takiego postawić, skutecznego i dobrego.

laiczka

Postautor: laiczka » niedziela 03 maja 2020, 22:34

u nas jest kociol na wegiel - odkad zamawiamy ten ze skladu sobianek to faktycznie zaczzelo sie to mega oplacac a w domu jest cieplutko

geska

Postautor: geska » czwartek 14 maja 2020, 00:58

Mimo iż ostatnie zimy są łagodne, mój wciąż jeszcze świeży system ogrzewania od defro https://www.defro.pl/ sprawdza się doskonale. Już samo wykonanie wzbudza zaufanie do producenta, co lepsze polskiego 😉 inna zaleta to wydajność, bo póki co użytkowanie wychodzi taniej niż wyliczałam.

live

Postautor: live » wtorek 30 cze 2020, 08:06

Przepraszam Was, ale patrząc na to, ile mnie codziennie kosztuje ogrzewanie w 22,5-metrowym mieszkanku, w życiu bym się na takie ogrzewanie nie zdecydowała. Niby mam tę umowę o niższy prąd, a i tak niestety płacę krocie. No, dlatego robimy w domu dziadków szlamowanie kominów i chcemy się tam przenieść z końcem wakacji. Zawsze będzie więcej miejsca i mniejsze rachunki.

marchewa

Postautor: marchewa » środa 01 lip 2020, 20:15

Moi znajomi w swym nowym domu, do którego wprowadzali się w ubiegłym roku maja zastosowane panele na podczerwień jako system grzewczy. Rozmawiając z nimi po okresie grzewczym wypowiadali się bardzo pozytywnie o nim gdyż we wnętrzach mieli ciepło i komfortowo, nie musieli tracić dodatkowej energii na przygotowywanie zapasu opału, a opłaty za zużytą energie nie były wysokie. Planując remont instalacji u mych rodziców również bierzemy pod uwagę to rozwiązanie tym bardziej, że ich producentem jest polska firma Eco Partner co gwarantuje dobra jakość i dobry montaż.

Kinagowska54

Postautor: Kinagowska54 » czwartek 09 lip 2020, 03:58

Ciekawi mnie ten temat. Muszę porównać te możliwości

Anulaa21

Postautor: Anulaa21 » poniedziałek 20 lip 2020, 16:34

Nie da się ukryć, że takie sprzęty lubią się czasem zepsuć. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli chcecie naprawić bojler, to sprawdźcie grzałkę z https://www.egniazdka.pl/grzalki-c-45.html To powinno być dla Was idealnym wyborem, szczególnie pod kątem kosztów.

zipka

Postautor: zipka » sobota 01 sie 2020, 12:54

Po zakończeniu montażu podłogówki przychodzi czas na poprawne ustawienie jej parametrów. Myślę, że w tej kwestii warto zgłosić się do firmy https://home.uponor.pl/ która oferuje nowoczesne sterowanie temperaturą w domu.

Wróć do „Inne”