If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Własna strona internetowa

Wszystko, co nie jest związane z kosmetyką
henryczek

Własna strona internetowa

Postautor: henryczek » czwartek 30 kwie 2020, 11:09

Czy rozważaliście w ostatnim czasie zamówienie strony internetowej, albo posiadacie swoją stronę internetową przez dłuższy czas? Chodzi o to, że chcę wiedzieć, czy jest wdrożona u Was optymalizacja stron pod kątem seo czy też zaniedbaliście tę kwestię.

loki23

Re: Własna strona internetowa

Postautor: loki23 » piątek 08 maja 2020, 06:52

Póki co to ja staram się znaleźć kogoś kto wykona mi stronę taką jak ma sklep https://tytonpapierosowy.pl/ czyli zależy mi na takich fajnych opisach jak mają zrobione i generalnie na podobnym układzie strony.
Pytanie numer jeden jaka agencja zrobi to najlepiej, a pytanie numer 2 cena w granicach rozsądku za zbudowanie takiej strony to Waszym zdaniem ile?

satynka

Postautor: satynka » wtorek 26 maja 2020, 15:26

Dzisiaj już każda firma powinna mieć już swoją własną stronę, jest to naprawdę bardzo ważne. Jak chcecie przygotować swoją platformę pod pozycjonowanie to w tym kierunku wam pomoże copywriting seo , który zastosuje na niej treści, zawierające odpowiednie frazy etc.

mczay

Postautor: mczay » poniedziałek 15 cze 2020, 12:19

A jakie hostingi polecacie do własnej strony www? Bo tutaj https://zenbox.pl/hosting-stron-www/ widze że nie mają limitów transferu a do tego też dodają darmowy certyfikat SSL. Chyba się na nich zdecyduję bo muszę zmienić dostawcę hostingu.

bogdan32

Postautor: bogdan32 » poniedziałek 22 cze 2020, 13:46

Dzisiaj już każda firma powinna mieć już swoją własną stronę, jest to naprawdę bardzo ważne. Jak chcecie przygotować swoją platformę pod pozycjonowanie to w tym kierunku wam pomoże copywriting seo , który zastosuje na niej treści, zawierające odpowiednie frazy etc.
tak masz całkowitą rację, także korzystam z takich usług https://seolid.pl/seo-copywriting/ To bardzo ważne jak się chce mieć zasięg na większe grono odbiorców. Warto miec na uwadze , ze działania seo to jest strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o rozwinięcie skrzydeł i stymulowanie biznesu.

Kinagowska54

Postautor: Kinagowska54 » czwartek 09 lip 2020, 03:55

Strony internetowe powinny być odpowiednio przetestowane. To prawda seo i odbiór przez użytkownika są ważne, inaczej ludzie nie będą chcieli odwiedzać naszej strony

Wróć do „Inne”