If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Krem nawilżający na co dzień.

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
Gosia26

Re: Krem nawilżający na co dzień.

Postautor: Gosia26 » wtorek 23 lip 2019, 20:44

Ja od jakiegoś czasu drogeryjne kremy zamieniłam na kremy profesjonalne, za namową kosmetyczki zakupiłam kremik naprawczy od Nanili i powiem wam, że dawno już nie miałam tak dobrego kosmetyku, który naprawdę działa!

monika_76

Postautor: monika_76 » wtorek 30 lip 2019, 12:36

Kojarzycie serie Fresh Juice od Bielendy? Teraz wyszedł krem nawilżający z sokiem z pomarańczy z tej serii. Ekstra nawilża, świetnie pachnie, nie kosztuje wiele i jest wydajny ;P. Zawiera też kwas hialuronowy. Polecam Wam się przyjrzeć tej serii, wcześniej stosowałam hydroesencję z tej linii ;)

zipka

Postautor: zipka » czwartek 01 sie 2019, 09:40

Dokładnie mam podobnie, wszystkie kosmetyki przeważnie zamawiam przez internet. Ale też ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki naturalne i natrafiłam na kremy ze sklepu https://ladiosa.pl/ Jednak oprócz tego rzuciło mi się znacznie więcej propozycji kosmetyków. I również przyznaje, że kosmetyki w sklepach internetowych są znacząco tańsze.

Roza

Postautor: Roza » wtorek 13 sie 2019, 12:42

Ja mam skórę suchą jak wiór, a te ostatnie gorączki całoroczne upały tylko zwiększają jej wysychanie i ogólny dyskomfort. Niedawno kupiłam jednak preparat nawilżający Restylane SkinBoosters i rewelacja, ulga jest natychmiastowa. Odtąd nie chcę żadnego innego.

Wróć do „Pielęgnacja”