If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Cala prawda o cellulicie

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
ewelina.s

Cala prawda o cellulicie

Postautor: ewelina.s » środa 17 lut 2016, 23:56

Dziewczyny, powiedzcie mi prosze, jak to jest z tym cellulitem? Czy mozna sie go pozbyc domowymi sposobami? Czym probowalyscie go zwalczyc? Walcze z nim od dluzszego czasu, niedlugo bedzie wiosna, lato a ja chcialabym naprawde bez cienia wstydu zalozyc szorty spodniczke, ale ten cellulit to jakas zmora :( Czy zabiegi kosmetyczne moga cos z tym zrobic? Napraede bylabym w stanie wydac jakas sumke, zeby tylko miec z tym swiety spokoj! Jak sobie radzicie z cellulitem?

monikka

Re: Cala prawda o cellulicie

Postautor: monikka » sobota 05 mar 2016, 23:46

No to idź sobie na zabieg, na co czekasz, zaraz bedzie wiosna i lato i bedzie juz za pozno na takie rzeczy. Sama probowalam wielu metod walki z cellulitem, zabiegi odkladalam na sam koniec. Zreszta kolezanki przekonywaly mnie, ze taki zabieg to nic nie da, stata pieniedzy. A TO NIEPRAWDA, sama trafilam na dobry salon i dobra kosmetyczke- we wroclawiu salon Coco- Time. swietny, idealnie dobrali mi zabieg do mojej skory i w koncu nie moge doczekac sie kiedy zaloze spodniczke gdy zrobi sie cieplo :)

olga.wan

Postautor: olga.wan » poniedziałek 14 mar 2016, 21:53

Tez mysle ze tak bedzie najlepiej. Sama chodzilam do coco-time na dermomasażer i ciesze sie, ze w koncu zdecydowalam sie, bo bez pomocy pań z tego salonu to nadal bym uzalala sie nad stanem swojej skory. A tak to nie martwie sie w zwiazku z nadejsciem lata, bo bez obaw moge nosic krotkie spodenki i spodniczki

SevenOutOfNine

Postautor: SevenOutOfNine » środa 05 kwie 2017, 23:55

Na mnie najlepiej podziałał Cellu Lift of Efektimy. To najlepiej wydane pieniądze na kosmetyki.

SevenOutOfNine

Postautor: SevenOutOfNine » wtorek 06 cze 2017, 19:12

Na mnie najlepiej podziałał Cellu Lift of Efektimy. To najlepiej wydane pieniądze na kosmetyki.

SevenOutOfNine

Postautor: SevenOutOfNine » środa 05 lip 2017, 23:20

Serdecznie polecam Cellu Off od Floslek. Uratował mnie przed niejednym latem.

Piękna89

Postautor: Piękna89 » czwartek 19 paź 2017, 18:29

A co sądzicie o leczeniu cellulitu metodą laserową? Zabieg taki przeprowadza m.in. klinika Dr Osadowska. Podobno jest bardzo skuteczna, zwłaszcza wtedy, kiedy nasz cellulit nie jest jakoś wielce zaawansowany. Koszty takiego leczenia są oczywiście większe niż popularne kremy z drogerii na cellulit, ale może lepiej warto zainwestować raz, a mieć porządny efekt?

Nataly
Awatar użytkownika

Postautor: Nataly » środa 28 lut 2018, 14:58

Musiałabym być naprawdę zdesperowana, by udać się na jakiekolwiek zabiegi, do których przeprowadzenia koniecznie trzeba wykorzystać laser, czy inny tego typu sprzęt. Według mnie najbardziej skuteczne okazać się może regularne wykonywanie ćwiczeń oraz trzymanie się odpowiedniej diety. Mnie bardzo pomogła dieta antycellulitowa, którą zamówiłam w postaci cateringu dietetycznego na WygodnaDieta.pl. Poszczególne dania składają się w tej diecie głównie z posiłków bogatych w błonnik pokarmowy. Taka dieta odchudza i dodatkowo pomaga w wygładzeniu skóry.

;)

kewlar

Postautor: kewlar » piątek 13 lip 2018, 20:30

Kliniki medycyny estetycznej, np. wrocławska dr Michalaka https://lukaszmichalak.pl specjalizują się w zabiegach, których zadaniem jest przywrócenie skórze, także z cellulitem, jędrności i pięknego wyglądu. Warto skonsultować problem, z pewnością znajdziecie najlepszy zabieg

Wróć do „Pielęgnacja”