Cala prawda o cellulicie

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!

Udostępnij ten wątek na Facebooku Udostępnij ten wątek na Twitterze Udostępnij ten wątek na...

Cala prawda o cellulicie

Postprzez ewelina.s » środa, 17 lut 2016, 23:56

Dziewczyny, powiedzcie mi prosze, jak to jest z tym cellulitem? Czy mozna sie go pozbyc domowymi sposobami? Czym probowalyscie go zwalczyc? Walcze z nim od dluzszego czasu, niedlugo bedzie wiosna, lato a ja chcialabym naprawde bez cienia wstydu zalozyc szorty spodniczke, ale ten cellulit to jakas zmora :( Czy zabiegi kosmetyczne moga cos z tym zrobic? Napraede bylabym w stanie wydac jakas sumke, zeby tylko miec z tym swiety spokoj! Jak sobie radzicie z cellulitem?
ewelina.s

Re: Cala prawda o cellulicie

Postprzez monikka » sobota, 5 mar 2016, 23:46

No to idź sobie na zabieg, na co czekasz, zaraz bedzie wiosna i lato i bedzie juz za pozno na takie rzeczy. Sama probowalam wielu metod walki z cellulitem, zabiegi odkladalam na sam koniec. Zreszta kolezanki przekonywaly mnie, ze taki zabieg to nic nie da, stata pieniedzy. A TO NIEPRAWDA, sama trafilam na dobry salon i dobra kosmetyczke- we wroclawiu salon Coco- Time. swietny, idealnie dobrali mi zabieg do mojej skory i w koncu nie moge doczekac sie kiedy zaloze spodniczke gdy zrobi sie cieplo :)
monikka

Postprzez olga.wan » poniedziałek, 14 mar 2016, 21:53

Tez mysle ze tak bedzie najlepiej. Sama chodzilam do coco-time na dermomasażer i ciesze sie, ze w koncu zdecydowalam sie, bo bez pomocy pań z tego salonu to nadal bym uzalala sie nad stanem swojej skory. A tak to nie martwie sie w zwiazku z nadejsciem lata, bo bez obaw moge nosic krotkie spodenki i spodniczki
olga.wan

Postprzez SevenOutOfNine » środa, 5 kwi 2017, 22:55

Na mnie najlepiej podziałał Cellu Lift of Efektimy. To najlepiej wydane pieniądze na kosmetyki.
SevenOutOfNine

Postprzez SevenOutOfNine » wtorek, 6 cze 2017, 18:12

Na mnie najlepiej podziałał Cellu Lift of Efektimy. To najlepiej wydane pieniądze na kosmetyki.
SevenOutOfNine

Postprzez SevenOutOfNine » środa, 5 lip 2017, 22:20

Serdecznie polecam Cellu Off od Floslek. Uratował mnie przed niejednym latem.
SevenOutOfNine

Postprzez Piękna89 » czwartek, 19 paź 2017, 17:29

A co sądzicie o leczeniu cellulitu metodą laserową? Zabieg taki przeprowadza m.in. klinika Dr Osadowska. Podobno jest bardzo skuteczna, zwłaszcza wtedy, kiedy nasz cellulit nie jest jakoś wielce zaawansowany. Koszty takiego leczenia są oczywiście większe niż popularne kremy z drogerii na cellulit, ale może lepiej warto zainwestować raz, a mieć porządny efekt?
Piękna89

Postprzez Nataly » środa, 28 lut 2018, 14:58

Musiałabym być naprawdę zdesperowana, by udać się na jakiekolwiek zabiegi, do których przeprowadzenia koniecznie trzeba wykorzystać laser, czy inny tego typu sprzęt. Według mnie najbardziej skuteczne okazać się może regularne wykonywanie ćwiczeń oraz trzymanie się odpowiedniej diety. Mnie bardzo pomogła dieta antycellulitowa, którą zamówiłam w postaci cateringu dietetycznego na WygodnaDieta.pl. Poszczególne dania składają się w tej diecie głównie z posiłków bogatych w błonnik pokarmowy. Taka dieta odchudza i dodatkowo pomaga w wygładzeniu skóry.

;)
Nataly

Postprzez kewlar » piątek, 13 lip 2018, 19:30

Kliniki medycyny estetycznej, np. wrocławska dr Michalaka https://lukaszmichalak.pl specjalizują się w zabiegach, których zadaniem jest przywrócenie skórze, także z cellulitem, jędrności i pięknego wyglądu. Warto skonsultować problem, z pewnością znajdziecie najlepszy zabieg
kewlar

Powrót do Pielęgnacja