If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

krem na tradzik

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
Gosia26

Re: krem na tradzik

Postautor: Gosia26 » środa 26 cze 2019, 22:00

Mi niestety kosmetyki nie pomagały, dopiero konsultacja ze specjalistą z Kliniki Krajewski dała mi nadzieję na to, że moja cera może wyglądać nieskazitelnie. Obecnie chodzę na zabiegi raz w miesiącu jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów :D

Luizka56

Postautor: Luizka56 » piątek 23 sie 2019, 04:25

Również leczę się u dr.Krajewskiego i jestem wdzięczna mu za pomoc, odkąd regularnie uczęszczam na profesjonalne zabiegu wygląd mojej cery znacznie się poprawił ...

Majkaaa

Postautor: Majkaaa » piątek 20 wrz 2019, 21:32

Fajną opcją mogą być tutaj dermokosmetyki Novaclear z serii Acne. Ich krem przeciwtrądzikowy z kwasem salicylowym złuszcza delikatnie obumarły naskórek, zapobiega blokowaniu porów i powstawaniu nowych wyprysków. Zostawia skórę czystą, wygładzoną i optymalnie nawilżoną.

Luizka56

Postautor: Luizka56 » wtorek 24 wrz 2019, 17:33

Jeżeli któraś z was zmaga się z trądzikiem różowatym to bardzo fajną serię kosmetyków do tego typu cery w swojej ofercie posiada marka Nanili, moja znajoma używa i przyznam, że jej cera wygląda teraz o niebo lepiej :D

saopaw

Postautor: saopaw » wtorek 08 paź 2019, 22:23

Skóra trądzikowa jest tłusta, ale nie można jej za bardzo wysuszyć kosmetykami oczyszczającymi. Wybieram dlatego także kremy, które zadbają o dobre nawilżenie skóry twarzy. Krem witaminowy HB mi pasuje, bo jego skład sprawia, że twarz jest delikatnie pielęgnowana i odżywiona.

mczay

Postautor: mczay » wtorek 19 lis 2019, 22:28

Czytałam ostatnio bardzo ciekawy artykuł na temat trądziku. Jeśli chcecie się zapoznać to jest tutaj: https://doctordsl.com/tradzik-to-nie-ty ... jrzewania/. Trądzik to moja zmora od lat, bardzo go nie lubię. W artykule znalazłam kilka na prawdę cennych wskazówek i jest ostatnio trochę lepiej. Zerknij, może tobie też się przydadzą!

Majkaaa

Postautor: Majkaaa » poniedziałek 25 lis 2019, 15:26

U mnie ogólnie fajnie na trądzik sprawdziły się dermokosmetyki Acne z Novaclear. Ładnie oczyszczają,łagodzą, wygładzają i odpowiednio nawilżają cerę. Mają też fajne produkty matujące, które dają długotrwały efekt;)

denalijka

Postautor: denalijka » piątek 06 gru 2019, 14:34

W przypadku trądziku bardzo ważna jest pielęgnacje, trzeba cerę oczyszczać regularnie z sebum i też zwracać uwagę na dietę. Bywa też tak jak to było u mojej siosty, że trądzik pojawił się ze względu na hormony i jej ginekolog na to przepisał tabletki anty belarę. Z czasem cera sie wygładziła, teraz już problem trądziku ją nie dotyczy

kasia9902

Postautor: kasia9902 » sobota 14 gru 2019, 18:01

ja trądziku nie umiałam się niczym pozbyć, dosłownie. Dopiero po antykoncepcji hormonalnej vines wszystkie krostki zeszły, w dość szybkim tempie

pola9

Postautor: pola9 » wtorek 17 gru 2019, 23:52

ja dopiero jak się udałam do szpitala Mazovia do ginekologa, to mi bardzo dr Judycka pomogła w leczeniu tradziku,przepisała odpowiednią antykoncepcję i już nie mam na buzi tego paskudztwa. Mam ogromne szczeście, że trafiłam do dr Judyckiej :)

Wróć do „Pielęgnacja”