If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Powiększenie piersi

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
EwelinaPrzybys

Powiększenie piersi

Postautor: EwelinaPrzybys » niedziela 10 lis 2019, 17:25

Czesc,

znacie jakis dobry gabinet we Wroclawiu, gdzie mozna wykonac taki zabieg? :)

RozaliaNok

Re: Powiększenie piersi

Postautor: RozaliaNok » niedziela 10 lis 2019, 17:26

hej,

ja moge Ci polecic http://www.aestetica.pl/powiekszanie-piersi. Sama korzystalam z tego zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Nie mialam zadnych skutkow ubocznych, wszystko poszlo swietnie. Sama nie spodziewalam sie az takiego swietnego efektu. Polecam poczytac na ich stronie i umowic sie na wizyte, aby skonsultowac wszystko :)

beaytuwish

Postautor: beaytuwish » czwartek 14 lis 2019, 10:07

co do Wroclawia konkretnie, to niestety nie pomoge, natomiast moge polecic bardzo dobra klinike w Krakowie- Dermed, ja jestem zadowolona, robilam u nich zabieg powiekszania piersi i efekty przeszly moje najsmielsze oczekiwania, nie mam juz kompleksow, nie wstydze sie i czuje sie o wiele bardziej kobieco

mczay

Postautor: mczay » środa 27 lis 2019, 15:15

Polecam http://klinikagrzesiak.pl/- klinikę gdzie sama robiłam piersi i jestem zachwycona. Zachwycił mnie nie tylko efekt końcowy, ale też pełen profesjonalizm obsługi, świetne traktowanie swoich pacjentów i super przygotowanie do operacji. Dzięki podejściu dr Grzesiak nie stresowałam się nadchodzącym zabiegiem :)

GregorySon
Kontakt:

mesrsz

Postautor: GregorySon » sobota 14 gru 2019, 13:30

инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инйо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо

Wróć do „Pielęgnacja”