If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Poszukiwania pięknej bielizny - Wasze propozycje

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
Pamelka

Poszukiwania pięknej bielizny - Wasze propozycje

Postautor: Pamelka » czwartek 12 gru 2019, 23:47

Jestem na etapie poszukiwań pięknych i wygodnych propozycji w zakresie bielizny. Czy macie może dla mnie jakieś fajne sklepu, bądź ogólnie propozycje na które warto abym zwróciła uwagę?
Pozdrawiam!

OliwiaM

Re: Poszukiwania pięknej bielizny - Wasze propozycje

Postautor: OliwiaM » sobota 21 gru 2019, 21:01

Ze swojej strony zdecydowanie mogę podrzucić Ci link do sklepu https://valetta.pl/collections/bielizna-nocna w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór pięknej i dobrze wykonanej bielizny nocnej i nie tylko. Mają szeroką ofertę i wyjątkowe wzory, także na pewno świetnie zaprezentujecie się przed swoimi partnerami :)

GregorySon
Kontakt:

mesjcz

Postautor: GregorySon » środa 08 sty 2020, 03:09

инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инйо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо

PatrycjaMil

Postautor: PatrycjaMil » czwartek 09 sty 2020, 00:05

Ze swojej strony zdecydowanie mogę podrzucić Ci link do sklepu https://valetta.pl/collections/bielizna-nocna w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór pięknej i dobrze wykonanej bielizny nocnej i nie tylko. Mają szeroką ofertę i wyjątkowe wzory, także na pewno świetnie zaprezentujecie się przed swoimi partnerami :)
Także mogę polecić :) Bardzo fajny sklep internetowy z bielizną, który naprawdę potrafi zaskoczyć zarówno różnorodnościami co do modeli, wzorów i do tego można liczyć na bardzo dobre ceny. Na ten moment większość rzeczy do tej części garderoby kupuję u nich i nie narzekam. Ostatnio też zamówiłam sobie komplet do ćwiczeń bo zaczęłam przygodę z siłownią.

MalwinaK33

Postautor: MalwinaK33 » sobota 11 sty 2020, 22:22

Jeszcze nie miałam okazji sprawdzić co udało im się przygotować, natomiast z chęcią przyjrzę się w wolnej chwili ofercie i może wybiorę coś dla siebie.

SyliwaKlem

Postautor: SyliwaKlem » sobota 11 sty 2020, 22:50

Ja uwielbiam spać w piżamce, natomiast jednocześnie zależy mi na tym aby pięknie wyglądać. Ja natomiast także będę za ofertą sklepu internetowego Valetta w którym możecie liczyć na różnorodność oraz konkurencyjne ceny. Od razu podrzucam Wam link https://valetta.pl/collections/pizamy-damskie gdzie będziecie mogli je znaleźć i będziecie zadowolone tak samo, jak Wasi partnerzy :)

Wróć do „Pielęgnacja”