If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Kosmetyki koreańskie

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
Hanka79
Kontakt:

Kosmetyki koreańskie

Postautor: Hanka79 » wtorek 17 mar 2020, 12:01

Ostatnio naczytałam się o defektach w składach kosmetyków, o tym czego nie powinno się stosować i co jest dla nas szkodliwe. Nie ukrywam, że trochę to było przerażające. Na szczęście udalo mi się znaleźć również produkty, które ponoć są po drugiej strony skali. Tu dochodzimy do sedna czyli do kosmetykó koreańskich. Prawda, że są bardzo wychwalane? Na próbę kupiłam krem do twarzy Pyunkang Yul i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest gładka, dobrze nawilżona i bezpodrażnień. Yul'a polecam, a przy okazji sama pytam: jakie jeszcze są dobre marki koreańskie? W sklepach internetowych jest tego naprawdę sporo, ale wierzyć mi się nie chce że wszystkie są bez zarzutów.

laiczka

Re: Kosmetyki koreańskie

Postautor: laiczka » sobota 21 mar 2020, 14:38

A ja się polecam przerzucić na kosmetyki profesjonalne takie jak te https://klinikamiracki.pl/neauvia-organic-kosmeceutyki/ :) naprawdę dają skórze bardzo dużo! To nie do porównania przy takich kosmetykach drogeryjnych

pukla123

Postautor: pukla123 » sobota 18 kwie 2020, 21:04

Jak ktoś boryka się z problemem wypryski Lubliniec na twarzy czy plecach a kosmetyki nie pomagają, to moim zdaniem trzeba się udać do dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Moge polecic esticlinic Lubliniec. Bardzo lubię tam chodzić, bo mają dobre ceny, pracują na najnowszej generacji sprzęcie i mają elastyczne terminy

Kinagowska54

Postautor: Kinagowska54 » czwartek 09 lip 2020, 03:45

W sklepie Kontigo są tylko sprawdzone produkty. Swoje koreańskie kosmetyki kupuję tutaj https://kontigo.com.pl/kosmetyki-koreanskie/twarz.html. Nigdy nie miałam żadnych problemów po ich użyciu

heidiklum

Postautor: heidiklum » niedziela 19 lip 2020, 21:15

A ja sie znowu do wegańskich przekonałam :) mam cała serie z bielendy vegan muesli i naprawdę jestem z nich zadowolona. Buźka po prostu prezentuje sie o wiele wiele lepiej :)

ariasparias

Postautor: ariasparias » wtorek 28 lip 2020, 18:07

Nie łatwo jest znaleźć odpowiedni kosmetyk. Sama bardzo dużo ich przesterowałam i dopiero produkty z tej strony https://www.bee.pl/zestawy-bebio-natura ... a-852.html okazały się mieć dobry wpływ na moją cerę. Mnóstwo produktów kupowałam w drogeriach ale niestety bardziej szkodziły niżeli pomagały.

aroma
Awatar użytkownika

Postautor: aroma » czwartek 30 lip 2020, 14:20

Kiedyś lubiłam, ale później zobaczyłam co jest w środku i zostawiłam je w spokoju. Nie ruszam, bo czesto gęsto jest tam syf totalny.

Pica

Postautor: Pica » poniedziałek 03 sie 2020, 12:12

Składowo są czesto wrecz fatalne, wiec warto zoabczyc czy nam nie zaszkodza.

Wróć do „Pielęgnacja”