If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Domowa pielęgnacja szyji z Mimari

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
marchewa

Domowa pielęgnacja szyji z Mimari

Postautor: marchewa » wtorek 10 maja 2016, 20:22

Jak każda kobieta chciałabym wyglądać pięknie i zdrowo. Niestety z upływem czasu zaczynam dostrzegać swe niedoskonałości, zmarszczki, wiotczenie skóry. Mimo to jestem sobą i nie załamują mnie te zmiany jakie zachodzą w moim organizmie i na moim ciele. Postanowiłam bardziej o siebie zadbać. Powoli zmieniam dietę, zwiększam aktywność fizyczną. Niestety ostatnio w lustrze zauważyłam zwiotczenie skóry na szyi. Myślałam, że pomogą kremy ujędrniające lecz niestety efekt pozostał mierny. Zaczęła szukać i odkryłam urządzenie 60 Second Neck Toner, które dzięki delikatnym impulsom ujędrnia szyję, wzmacnia ją, a także poprawi jej krążenie. Zastanawiam się nad jego zakupem gdyż myślę, ze może mi pomóc w poprawie mego wyglądu. Czy ktoś z Was zna to urządzenie i może mi powiedzieć na temat jego skuteczności?

Ola3105

Re: Domowa pielęgnacja szyji z Mimari

Postautor: Ola3105 » czwartek 12 maja 2016, 20:50

Ja takie posiadam. U mnie sprawdziło się idealnie a wydałam wcześniej masę pieniędzy na różne kremy nic nie warte. Jednak mechaniczne ujędrnianie pomogło. Nawet po pewnym czasie powtarzam zabiegi, bo widzę sporą różnicę. Nie masz się nad czym zastanawiać jeśli chcesz zadbać o skórę

viki

Postautor: viki » poniedziałek 16 maja 2016, 22:53

Super, że podzieliłaś się swoją opinią, droga Olu. Bardzo często jest tak, że ludzie nie dzielą się dobrymi rzeczami. Muszę powiedzieć, że przywróciłaś mi wiarę w ludzi. Tak, swoją drogą to jakaś masakra z tymi kremami. Człowiek liczy na wiele, a dostaje... sama zresztą wiesz, w sumie nie tylko Ty.

martixa

Postautor: martixa » piątek 21 paź 2016, 21:08

marchewa - i jak to 60 Second Neck Toner z mimari? Kupiłaś? Stosujesz? Widzisz efekty? Sama się właśnie zastanawiam czy nie pora na takie coś.. :)

pataska

Postautor: pataska » niedziela 06 lis 2016, 23:08

Jak każda kobieta chciałabym wyglądać pięknie i zdrowo. Niestety z upływem czasu zaczynam dostrzegać swe niedoskonałości, zmarszczki, wiotczenie skóry. Mimo to jestem sobą i nie załamują mnie te zmiany jakie zachodzą w moim organizmie i na moim ciele. Postanowiłam bardziej o siebie zadbać. Powoli zmieniam dietę, zwiększam aktywność fizyczną. Niestety ostatnio w lustrze zauważyłam zwiotczenie skóry na szyi. Myślałam, że pomogą kremy ujędrniające lecz niestety efekt pozostał mierny. Zaczęła szukać i odkryłam urządzenie 60 Second Neck Toner, które dzięki delikatnym impulsom ujędrnia szyję, wzmacnia ją, a także poprawi jej krążenie. Zastanawiam się nad jego zakupem gdyż myślę, ze może mi pomóc w poprawie mego wyglądu. Czy ktoś z Was zna to urządzenie i może mi powiedzieć na temat jego skuteczności?
ja mam, używam już kilka miesięcy i powiem wam, że według mnie szyja wygląda o wiele lepiej :)

martixa

Postautor: martixa » czwartek 22 gru 2016, 09:33

ja mam, używam już kilka miesięcy i powiem wam, że według mnie szyja wygląda o wiele lepiej :)

masz może jakieś zdjęcia przed i po stosowaniu tego urządzenia z mimari? jestem ciekawa tych efektów :)

pataska

Postautor: pataska » niedziela 22 sty 2017, 13:53

niestety nie mam żadnych zdjęć efektów :) ale pewnie jak sobie pogooglujesz to coś znajdziesz. Ale możesz mi zaufać - efekty są naprawdę widoczne

martixa

Postautor: martixa » środa 22 lut 2017, 23:13

po takich opiniach sama zdecydowałam się za zakup i już od dwóch tygodniu testuje. Nie wiem czy to efekt placebo, ale już wydaje mi się że szyja wygląda o wiele lepiej :D

kewlar

Postautor: kewlar » poniedziałek 20 mar 2017, 18:33

Z ciekawości sama zerknęłam na stronę hurtowni Mimari w poszukiwaniu tego urządzenia. "Drugi podbródek" od zawsze był moim problemem. mimo tego, że jestem dość szczupła, to podbródek nie był tak jędrny jakbym chciała. Ja też chyba zainwestuję w ten sprzęt.

Bolla

Postautor: Bolla » poniedziałek 19 lis 2018, 12:40

na zmarszczki polecam http://imp4u.pl/royal-ageless-jak-stoso ... -ma-sklad/ . Na bazie naturalnych składników

Wróć do „Pielęgnacja”