If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Brzydka czerwona skóra pod trądziku- pomocy!!!

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
ariasparias

Re: Brzydka czerwona skóra pod trądziku- pomocy!!!

Postautor: ariasparias » czwartek 22 sie 2019, 11:31

Myśle, ze trądzik różowaty często zostawia po sobie nieładne blizny, które niestety szpecą buzię przez większość życia. Jeżeli macie takie problemy, to tutaj : https://lekarzebezkolejki.pl/blog/jak-l ... waty/w-371 możecie poczytać na ten temat wiele ciekawych artykułów oraz istnieje również możliwość zapisania się na wizytę bez czekania w kolejkach.

Luizka56

Postautor: Luizka56 » sobota 24 sie 2019, 04:30

Zanim zaczniesz działać sam, udaj się do specjalisty! Ja skutki swoich błędów odczuwam do dzisiaj, zamiast leczyć trądzik to eksperymentowałam a potem musiałam się oddać się w ręce pana doktora z Kliniki Krajewski by pomógł mi pozbyć się widocznych przebarwień :/

brak

Postautor: brak » środa 28 sie 2019, 12:19

Brzydka czerwona skóra pod trądziku
To po prostu przebarwienia. Najlepiej udaj się do jakiegoś dermatologa, a może poszukaj lepiej dermatologa estetycznego W Szczecinie, znam takiego, ale w swoim mieście musisz poszukać samemu.

Majkaaa

Postautor: Majkaaa » piątek 20 wrz 2019, 21:29

Na przebarwienia mogę polecić kosmetyki Whiten z Novaclear. Łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia, wyrównują koloryt skóry a przy tym ją ładnie nawilżają.

Luizka56

Postautor: Luizka56 » wtorek 24 wrz 2019, 17:36

Kochana jeżeli przebarwienia są duże i ich pigmentacja jest dosyć intensywna wówczas jedynie głębsza ingerencja w warstwy naskórka przyniesie oczekiwane rezultaty, od jakiegoś czasu jestem pacjentką dr.Krajewskiego, który wiele mi na ten temat opowiedział.

pukla123

Postautor: pukla123 » poniedziałek 28 paź 2019, 13:43

moze jaka herbata na oczyszczenie organizmu z toksyn. Polecam tutaj zajrzec https://eherbata.pl/region/brazylia
a na pewno cos wybierzesz. Tam maja herbaty z calego swiata

Luizka56

Postautor: Luizka56 » piątek 15 lis 2019, 00:39

Żadne herbatki ani inne specyfiki, tutaj potrzeba wykorzystania specjalistycznych urządzeń i sprzętów, bogatą ofertę zabiegów na trądzik ma Klinika Krajewski - polecam zerknąć

pukla123

Postautor: pukla123 » środa 20 lis 2019, 09:39

moim zdaniem taką skórę nalezy dokladnie oczyścić, najlepiej jakiś domowym peelingiem. Tutaj masz przepisy https://j8.pl/domowy-peeling-do-twarzy/ na rozne peeleingi z naturalnych składników. Są najlepsze, bo bez chemii i konserwantów a skuteczne i sprawdzona i stosowane od wielu lat.

Majkaaa

Postautor: Majkaaa » poniedziałek 25 lis 2019, 15:31

Na przebarwienia warto wypróbować serię kosmetyków Whiten z Novaclear. Wyrównują koloryt skóry a przy tym ją chronią i nawilżają. Krem na dzień zawiera wysoki filtr-50 SPF co u mnie akurat jest bardzo pożądane;)

GregorySon
Kontakt:

mesxmw

Postautor: GregorySon » sobota 14 gru 2019, 13:31

инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инйо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо
инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо инфо

Wróć do „Pielęgnacja”