If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Brzydka czerwona skóra pod trądziku- pomocy!!!

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
ariasparias

Re: Brzydka czerwona skóra pod trądziku- pomocy!!!

Postautor: ariasparias » czwartek 22 sie 2019, 11:31

Myśle, ze trądzik różowaty często zostawia po sobie nieładne blizny, które niestety szpecą buzię przez większość życia. Jeżeli macie takie problemy, to tutaj : https://lekarzebezkolejki.pl/blog/jak-l ... waty/w-371 możecie poczytać na ten temat wiele ciekawych artykułów oraz istnieje również możliwość zapisania się na wizytę bez czekania w kolejkach.

Luizka56

Postautor: Luizka56 » sobota 24 sie 2019, 04:30

Zanim zaczniesz działać sam, udaj się do specjalisty! Ja skutki swoich błędów odczuwam do dzisiaj, zamiast leczyć trądzik to eksperymentowałam a potem musiałam się oddać się w ręce pana doktora z Kliniki Krajewski by pomógł mi pozbyć się widocznych przebarwień :/

brak

Postautor: brak » środa 28 sie 2019, 12:19

Brzydka czerwona skóra pod trądziku
To po prostu przebarwienia. Najlepiej udaj się do jakiegoś dermatologa, a może poszukaj lepiej dermatologa estetycznego W Szczecinie, znam takiego, ale w swoim mieście musisz poszukać samemu.

Majkaaa

Postautor: Majkaaa » piątek 20 wrz 2019, 21:29

Na przebarwienia mogę polecić kosmetyki Whiten z Novaclear. Łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia, wyrównują koloryt skóry a przy tym ją ładnie nawilżają.

Luizka56

Postautor: Luizka56 » wtorek 24 wrz 2019, 17:36

Kochana jeżeli przebarwienia są duże i ich pigmentacja jest dosyć intensywna wówczas jedynie głębsza ingerencja w warstwy naskórka przyniesie oczekiwane rezultaty, od jakiegoś czasu jestem pacjentką dr.Krajewskiego, który wiele mi na ten temat opowiedział.

pukla123

Postautor: pukla123 » poniedziałek 28 paź 2019, 13:43

moze jaka herbata na oczyszczenie organizmu z toksyn. Polecam tutaj zajrzec https://eherbata.pl/region/brazylia
a na pewno cos wybierzesz. Tam maja herbaty z calego swiata

Luizka56

Postautor: Luizka56 » piątek 15 lis 2019, 00:39

Żadne herbatki ani inne specyfiki, tutaj potrzeba wykorzystania specjalistycznych urządzeń i sprzętów, bogatą ofertę zabiegów na trądzik ma Klinika Krajewski - polecam zerknąć

pukla123

Postautor: pukla123 » środa 20 lis 2019, 09:39

moim zdaniem taką skórę nalezy dokladnie oczyścić, najlepiej jakiś domowym peelingiem. Tutaj masz przepisy https://j8.pl/domowy-peeling-do-twarzy/ na rozne peeleingi z naturalnych składników. Są najlepsze, bo bez chemii i konserwantów a skuteczne i sprawdzona i stosowane od wielu lat.

Majkaaa

Postautor: Majkaaa » poniedziałek 25 lis 2019, 15:31

Na przebarwienia warto wypróbować serię kosmetyków Whiten z Novaclear. Wyrównują koloryt skóry a przy tym ją chronią i nawilżają. Krem na dzień zawiera wysoki filtr-50 SPF co u mnie akurat jest bardzo pożądane;)

Luizka56

Postautor: Luizka56 » piątek 20 gru 2019, 03:46

Na przebarwienia i głębokie blizny najlepszy jest laser - dokładnie tak mi powiedział pan doktor z Kliniki Krajewski. Przekonałam się o tym na własnej skórze i potwierdzam, że znaczną różnicę widziałam już po trzecim zabiegu :)

Wróć do „Pielęgnacja”