If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Mezoterapia na wypadajace wlosy

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
Devil93

Re: Mezoterapia na wypadajace wlosy

Postautor: Devil93 » poniedziałek 15 kwie 2019, 09:55

A czy od prostownicy czy karobwnicy https://www.ceneo.pl/Prostownice_i_karb ... ownica.htm włosy też wypadają? Moja koleżanka często takiego narzędzia używa i nigdy nie miała takiego problemu, aż do teraz. Ja to bym raczej powiedziala, że ma problemy hormonalne i stąd to całe wypadanie, ale ktoś jej nagadał, że taki sprzęt jest tego przyczyną. Możecie się wypowiedzieć?

mczay

Postautor: mczay » poniedziałek 15 kwie 2019, 14:02

Jeśli masz problem z wypadającymi włosami, proponowałabym Ci rozważyć zakup peruki, która zapewni Ci zadbaną fryzurę zawsze wtedy, kiedy będziesz jej potrzebować. Sklepów, które posiadają je w swojej ofercie nie brakuje. Jeśli ja miałabym polecić Ci którykolwiek z nich bez wątpienia byłby nim https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ z Krakowa.

Bianka

Postautor: Bianka » wtorek 23 kwie 2019, 10:44

Cześć :)
Mezoterapie bardzo polecam, sama wykonuje w gabinecie i miałam też robiona na sobie a dodatkowo zapraszam na film właśnie o mezoterapii na moim kanale na yt :)
https://youtu.be/BgqWhx9K0Bs

Gosia26

Postautor: Gosia26 » środa 22 maja 2019, 22:46

Przed udaniem się na mezoterapię warto skonsultować się z trychologiem, wiem z własnego doświadczenia, że czasami wystarczy tylko niewielka zmiana codziennych nawyków by kondycja włosów uległa znacznej poprawie, gdyby ktoś szukał dobrego trychologa ze stolicy to polecam Miraflores...

Finka

Postautor: Finka » piątek 14 cze 2019, 20:15

Nie wiem czy trycholog jest konieczny... przeciez jak sie idzi do profesjonalnej kliniki typu wlasnie moja Naturamed w ktorej jestem stała klientka to mozna sie spodziewac kompleksowej obslugi. Kosmetolog to przeciez lekarz. A mezoterapie stosuje sie na wypadające wlosy od lat, więc to sprawdzona metoda

Gosia26

Postautor: Gosia26 » środa 26 cze 2019, 22:11

W Miraflores wykonują mezoterapię, sama korzystałam z niej kilka razy, poprawę zauważyłam już po pierwszym zabiegu więc polecam, zwłaszcza jeżeli macie problem z przerzedzonymi włosami.

Aśka Wrocłąw

Postautor: Aśka Wrocłąw » środa 17 lip 2019, 16:17

Miałam straszne problemy, nie tylko z wypadającymi włosami, ale również z kondycją całej skóry twarzy. Mezoterapia, którą robię od paru tygodni w http://www.pracownia-piekna.pl/mezotera ... a-wroclaw/ mimo że miałam duże obiekcje co do tego zabiegu bo słyszałam różne opinie na ten temat, jednak mi pomogła i przy włosach i przy skórze twarzy.

Gosia26

Postautor: Gosia26 » wtorek 23 lip 2019, 20:48

Mi pani trycholog zaleciła znaczne ścięcie włosów i tak też zrobiłam, udałam się do In Harmony i poprosiłam dziewczyny o przeprowadzenie metamorfozy i wykonanie jakiegoś zabiegu odżywczego - efekt fenomenalny i bardzo korzystny dla zdrowia włosów :)

ariasparias

Postautor: ariasparias » niedziela 28 lip 2019, 19:33

Ja z kolei polecam wam świetną stronę na której znajdziecie dowolnego lekarza i umówicie się na wizytę online, bez dzwonienia i czekania w kolejkach. Wejdźcie i sprawdźcie: lekarzebezkolejki.pl. Naprawdę świetna stronka. Przeze mnie szukany był ostatnio stomatolog warszawa i powiem wam szczerze, że strona działa naprawdę bardzo fajnie i jest bardzo prosta w obsłudze. Jak najbardziej polecam.

Luizka56

Postautor: Luizka56 » piątek 23 sie 2019, 04:08

Zanim zdecydujesz się mezoterapię dowiedz się w jakiej kondycji jest skóra głowy i włosy, gdybyś szukała dobrego trychologa to polecam ekspertów ze studia Miraflores :)

Wróć do „Pielęgnacja”