If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

jakie tabletki na odchudzanie

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
ewelina.s

jakie tabletki na odchudzanie

Postautor: ewelina.s » piątek 17 mar 2017, 10:09

Hej, zaczelam odchudzanie, ale nie idzie mi to zbyt dobrze. Przestawiłam się na zdrowsze produkty w swojej diecie, troche sie ruszam z chodakowską, ale mysle czy nie zaczac łykac tabletek na odchudzanie. Co o tym sadzicie? W necie wyczytalam duzo opinii o wielu produktach i juz sie pogubilam. Co wybrac? Co bedzie najskuteczniejsze i jednoczesnie najbezpieczniejsze dla mojego organizmu? Pozdrawiam!

maggie89

Re: jakie tabletki na odchudzanie

Postautor: maggie89 » sobota 18 mar 2017, 19:08

a jak dlugo juz sie odchudzasz? wiesz, to nie jest taka latwa sprawa zrzucic nawet kilka kilo... a z suplementow slyszalam, ze fajnie dziala wyciag z agrestu indyjskiego ;)

monikka

Postautor: monikka » poniedziałek 20 mar 2017, 23:13

Racja, akurat agrest indyjski to jeden z lepszych składników pomocnych przy odchudzaniu. Sama go łykam- kupiłam Amlan Forte z agrestem i już widzę, jak dobrze wpływa na mój organizm. Kilka kilogramów już straciłam z jego pomocą a przy okazji poprawił się wygląd moich włosów i paznokci- na to też dobrze działa. ;) Jak będziesz zamawiać Amlan to pamiętaj, żeby kupić oryginał tutaj: http://www.amlanforte.com

olga.wan

Postautor: olga.wan » wtorek 21 mar 2017, 15:20

W swojej diecie tez postawilam na Amlan Forte, który podlinkowała moja poprzedniczka i polecam. Przede wszystkim dieta nie jest już taką udręką dla mojego organizmu, bo kilogramy szybciej ze mnie 'schodzą'. Wiadomo, że trzeba dbać po zdrowe jedzenie czy trochę ruchu, ale z pomocą amlanu można zobaczyć efekty znacznie szybciej, a w końcu wiosna za oknem trwa w najlepsze :D

ewelina.s

Postautor: ewelina.s » środa 22 mar 2017, 21:36

dzieki dziewczyny, wiedzialam, ze moge na was liczyc! o agrescie sporo juz slyszalam, te tabletki z vital progres wydaja sie byc dobra opcja- mam nadzieje, ze pomoga mi w chudnieciu ;)

dermatolog122

Postautor: dermatolog122 » czwartek 23 mar 2017, 10:44

Uważajcie na różne takie wynalazki "weź i schudnij bez względu na to co jesz i czy się ruszasz czy nie". To nie jest takie proste. Bez określenia ogólnego stanu zdrowia i kondycji organizmu nie powinno się przyjmować żadnych wspomagaczy odchudzania. Rozregulowują układ pokarmowy i hormonalny, potrafią wyżądzić bardzo duże szkody w organizmie. Nie mówiąc o tym co dzieje się na skórze!

Diete dobiera sie indywidualnie na podstawie ogólnych badań, a ich wyniki pokazują, czy są potrzebne kolejne, bardziej szczegółowe testy. I koniecznie trzeba zrobić badanie alergologiczne, które wyeliminuje z diety to co już spożywacie, a jest głównym powodem innych zaburzeń, w tym problemów z uregulowaniem wagi.

Odstawcie słodycze, żadnego alkoholu i codziennie min. 30 min jakiegokowiek ruchu i nie jeść tego co wykluczyło badanie na alergeny. Waga ma spadać w wyniku zmiany diety i pozyskiwania przez organizm energii potrzebnej do ćwiczeń fizycznych, a pozyskiwanej ze spalania tłuszczu, który jest odkładany w wyniku pracy całego ustroju. Tego tłuszczu, którego chcecie się pozbyć :)

Jeżeli po kilku miesiącach (ile to zależy od indywidualnych uwarunkowań, dlatego potrzebne są najpierw badania) waga nie spadnie (o ile kg też zależy od tego jak działa nasz organizm) wtedy należy zwrócić się do lekarza najpierw ogólnego, a potem prawdopodobnie do konretnego specjalisty i to prawdopodobnie nie jednego.

Nie ma czegoś takiego jak tabletki na odchudzanie, jest tylko chemia, która przyspiesza metabolizm i organizm zaczyna działać przeciw sobie samemu, zaczyna tracić kontrolę nad tym co robi. Nie szkodzie sobie sami! Nie ma cudownych leków! Na całe szczęscie :)

Piękna89

Postautor: Piękna89 » środa 18 kwie 2018, 21:28

Moim zdaniem takie tabletki można zażywać, ale z rozwagą. Mają one być uzupełnieniem diety i wspomóc nas w walce ze zbędnymi kilogramami, a nie sprawić, że stanie się cud i obudzimy się 10 kg lżejsi. Jeśli już decydujemy się na zakup suplementu na odchudzanie, warto korzystać ze sprawdzonych i zaufanych źródeł, można na przykład zamówić na https://www.wapteka.pl/odchudzanie-i-uj ... e,237.html - jest tam całkiem spory wybór, więc na pewno znajdziemy środek odpowiedni dla nas.

GochaB

Postautor: GochaB » środa 10 paź 2018, 08:57

Żadne tabletki, bo nie będziesz jeść tabletek całe życie a jak przestaniesz to waga powróci i to z nadwyżką (jojo).
Można to zrobić sensownie bez wielkiego stresu.
Trochę ruchu musi być ale nie przesadzić jak ktoś nigdy nie trenował regularnie wcześniej - żeby sobie krzywdy nie zrobić z przetrenowaniem. Na początek nawet regularne spacery wystarczą - po prostu zwiększyć ilość ruchu w stosunku do tego co jest na daną chwilę.
Zrezygnować z przekąsek pomiędzy posiłkami. Śmieciowe posiłki zamienić na bardziej wartościowe. Każdy główny posiłek jeść o 30% mniejszy. Jeden dzień w tygodniu zrobić ścisłą dietę (super lekkie śniadanie i lekka kolacja bez obiadu). Żeby nie było stresu i mieć komfort psychiczny to można zrobić 1 dzień obżarstwa w tygodniu - wtedy może być śmieciówka, słodycze, czy kto co lubi.

Amanda

Postautor: Amanda » poniedziałek 29 paź 2018, 22:46

A co myślicie o diecie pudełkowej z tej firmy http://www.fitdiet.pl/ ? Jeszcze dwa miesiące temu nie wiedziałam,że coś takiego istnieje i że to takie skuteczne. Namówiła mnie koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Jest to bardzo wygodne, przywożą Ci jedzenia na cały dzień.Wszystko zbilansowane, bardzo smaczne.

Celinka

Postautor: Celinka » czwartek 22 lis 2018, 12:02

oczywiście dieta to podstawa. Musisz stopniowo zmniejszać podaż kalorii i waga sama będzie szła w dół. Oczywiście możesz sie wspomóc tabletkami na odchudzanie bo to fajne uzupełnienie do diety. Ja brałam bioxyn tabletki na odchudzanie

Wróć do „Pielęgnacja”