If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

jakie tabletki na odchudzanie

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
alamooniq

Re: jakie tabletki na odchudzanie

Postautor: alamooniq » wtorek 09 kwie 2019, 18:39

Myślicie, że wybieranie tabletek na odchudzanie, spalaczy tłuszczu jest dobrym rozwiązaniem? Według mnie jest wiele innych, bardziej zdrowych sposobów na odchudzanie i zadbanie o swoje zdrowie. Ja jakbym miała o to zadbać to postawiłabym na propozycje od https://www.herbavis.eu/ Mają tu zioła peruwiańskie, naturalne herbatki zdrowotne i wiele innych suplementów wspierajacych wasze zdrowie.

satynka

Postautor: satynka » piątek 19 kwie 2019, 08:31

Chyba to najgorsze co może być... - zażywanie tabletek na odchudzanie... Przecież one mogą szkodzić. Sama wiem to z doświadczenia. A czemu nie wybierzecie się do dietetyka bydgoszcz? Przecież tam dowiecie się jak schudnąć skutecznie i bez efektu jojo.

laiczka

Postautor: laiczka » czwartek 02 maja 2019, 14:26

Wiele kobiet ma problemy hormonalne i z tego wynikają ich dodatkowe problemy z wagą. U mnie też tak było i dopiero jak trafiłam na dobrego ginekologa, który mi polecił ten suplement https://ovarin.pl/ i powiedział jak dbać o swoje zdrowie to waga poszła w dół

kawka

Postautor: kawka » poniedziałek 20 maja 2019, 10:35

Żeby schudnąć to trzeba po prostu mniej jeść, a zdrowiej no i obowiązkowo uprawiać sport. Samo nic nam nie przyjdzie, a tym bardziej nie można robić głodówek, bo ja miałam taką kilku dniową i wiecie jak to się dla mnie skończyło? Wzdęcia i zaparcia, człowiek nic nie je praktycznie, a jak coś zje to od razu problemy się pojawiają. Dlatego róbmy mądrze wszystko i z głową. Mnie pomogła Intesta na te problemy trawienne i teraz już mam ułożoną dietę do której się stosuję i której przestrzegam

Wróć do „Pielęgnacja”