If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

ulubione perfumy

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
lakoste

ulubione perfumy

Postautor: lakoste » niedziela 15 lip 2018, 10:33

Jak często się perfumejecie? kupujecie w perfumeriach internetowych? Jakie macie namiary na takie i zaufane perfumerię?
Gzie kupujecie perfumy? Jakie macie swoje ulubione perfumerię oraz zapachy w nich?

Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na edp24.pl/ (http://www.edp24.pl/) i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151 albo cocoe marybelle zamiast channel mademoisselle czy chelio zamiast chloe

A że każdy z nich kosztuje po 35 zł to nawet jak średnio mi się spodoba, to niewielka strata, bo normalne Channel idą po 400 (wiadomo koszta celebrytów i telewizji robią jednak swoje)

Devil93

Re: ulubione perfumy

Postautor: Devil93 » sobota 15 wrz 2018, 14:27

W odniesieniu do mnie pasuje jedno stwierdzenie - zmieniam perfumy jak rękawiczki i to niekwestionowana prawda ;) . Lubię dobrze pachnieć, ale często zdarza mi się zmieniać zdanie, więc i buteleczki perfum mam inne. Raz na przykład podobają mi się produkty tańsze, innym razem używam wyłącznie droższych, pachnących mocniej, inaczej. Spodobały mi się teraz Kosmetyki Kelly, może wśród nich wybiorę coś, co zostanie ze mną przez jakiś czas. Kobieta jest zmienna i ja z pewnością taka jestem ;) .

Piękna89

Postautor: Piękna89 » środa 19 gru 2018, 09:35

A ja najbardziej lubię perfumy z AVONU. Stosunek ceny do ich jakości jest moim zdaniem rewelacyjny, a dodatkowo mogę je sobie zamawiać taniej, bo od niedawna jestem konsultantką tej firmy ;) Na stronie https://avonlider.pl/katalogi-avon/ zawsze śledzę aktualny katalog, żeby nie przegapić żadnej promocji na swoje ulubione zapachy :) A Wam podobają się perfumy z AVON?

Kajax

Postautor: Kajax » niedziela 06 sty 2019, 17:21

Jak często się perfumejecie? kupujecie w perfumeriach internetowych? Jakie macie namiary na takie i zaufane perfumerię?
Gzie kupujecie perfumy? Jakie macie swoje ulubione perfumerię oraz zapachy w nich?

Ja przyznam, że już trochę sprytu w temacie nabyłam i teraz głównie kupuję odpowiedniki perfum w wersji de luxe na edp24.pl/ (http://www.edp24.pl/) i mam i tanie perfumy i trwały zapach.

Przykładowo moje ulubione to Panthera odpowiednik już nieprodukowanej Szarej Pumy, czy Gushi Flower czy Eternity od Calvina Kleina pod numerkiem Pa 151 albo cocoe marybelle zamiast channel mademoisselle czy chelio zamiast chloe

A że każdy z nich kosztuje po 35 zł to nawet jak średnio mi się spodoba, to niewielka strata, bo normalne Channel idą po 400 (wiadomo koszta celebrytów i telewizji robią jednak swoje)
Też tam zamawiam! ;-) Szarą Panterę używałam(fajny cytrusowy, rześki zapach). Jeszcze pamiętam z edp24 taki pudrowo-wanliowy zapch- Vanille Hills woman, również godny polecenia ;-)

georgina

Postautor: georgina » wtorek 12 lut 2019, 17:32

ja uwielbiam takie świeże i cytrusowe nuty :) konkretnych perfum ulubionych nie mam. Jeśli chodzi o miejsce to zazwyczaj zamawiam je w sklepie PERFUMIK.PL . Bardzo duży wybór zapachów dla kobiet i mężczyzn. Mają fajną pojemność 0 33 ml, mieszczą się w każdej torebce i zawsze moge mieć je przy sobie.

zelichowska

Postautor: zelichowska » poniedziałek 04 mar 2019, 21:06

Ja ostatnio kupiłam sobie wodę toaletową marki Hildegard Braukmann, o zapachu egzotycznych kwiatów. Pachnie po prostu cudownie. Trzyma się też całkiem długo. Na wiosnę zapach idealny :)

Amanda

Postautor: Amanda » środa 10 lip 2019, 11:50

Czy ograniczacie się tylko do jednego zapachu? A może w zależności od pory dnia, czy roku używanie innych? Macie jakąś ulubioną nutę zapachową, która decyduje o tym, czy któreś perfumy Wam się podobają lub nie? Ja osobiście nie mam jednych ulubionych perfum, zawsze staram się testować kilka i wybieram te, które najbardziej przypadną mi do gustu. Ostatnio kupiłam sobie próbkę Lolitak i jestem bardzo zadowolona, a znalazłam je tez na ceneo https://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_dam ... mpicka.htm

satynka

Postautor: satynka » czwartek 18 lip 2019, 14:25

Ja perfumy używam dodatkowo, ale do samego odświeżenia używam antyperspiranty. Właśnie teraz planuje kupić z dwa nowe, które jeszcze nie miałam. Słyszałam od koleżanek, że tutaj https://pl.oriflame.com/men/body-hair/d ... erspirants znajdę skuteczne i ładnie pachnące dezodoranty. Dlatego chętnie tam się tam rozglądnę. A czy ktoś z was kupuje też u tej firmy kosmetyki?

Kobietka66

Postautor: Kobietka66 » piątek 19 lip 2019, 11:53

Potwierdzam, że Hildegard Braukmann pachnie przecudownie :)

fijona77

Postautor: fijona77 » poniedziałek 05 sie 2019, 09:30

georgina ja też polecam tą perfumerię, tu macie namiar na ich stronę https://www.perfumik.pl/. Te ich perfumetki są faktycznie super ale warto też dodać, ze od jakiegoś czasu można tu tez kupić pełnowymiarowe oryginalne perfumy ( ceny też mega korzystne). Plus za szybką dostawę i świetny kontakt z działem obsługi klienta.

Wróć do „Pielęgnacja”