If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Powiększanie ust

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
ariasparias

Re: Powiększanie ust

Postautor: ariasparias » niedziela 30 cze 2019, 12:04

Wydaje mi się że ten kierunek medycyny bardzo się rozwinął. Bardzo dużo jak widać funkcjonuje gabinetów od takich zadań. Sama planuje udać się na powiększanie ust do: https://lukaszmichalak.pl/ i troszkę powalczyć z moimi oznakami starości. Znajoma poleciła mi tą klinikę i przyznam szczerze, że sprawdziłam i mają naprawdę świetne opinie!

Marysia_89

Postautor: Marysia_89 » wtorek 23 lip 2019, 15:49

Ja z zabiegu powiększania ust korzystałam w Aestetica.
Przyznam, że na początku się bałam, nawet bardzo ... Strasznie się boję jakiejkolwiek ingerencji w ciało. Moje usta jednak były tak małe, że ledwo mogłam na siebie patrzeć. Postanowiłam więc to zmienić.
Wszystko poszło super i nawet nie bolało.
Polecam zajrzeć w link, znajdziesz tu wszystkie informacje :)

pola9

Postautor: pola9 » piątek 26 lip 2019, 09:58

Mnie to sie bardzo podoba powiększanie ust, ale mam je troche wrażliwe więc stwierdziłam, że nie ma co kusić losu i na razie postawiłam na pielęgnację, poczytałam trochę jak zadbać o wrażliwe i pękające usta https://nonamewoman.com/spierzchniete-s ... -zaradzic/ i naprawdę to całkiem fajnie pomaga

brak

Postautor: brak » piątek 16 sie 2019, 09:36

Myślę, nad powiększeniem ust. . Co o tym sądzicie? Jakoś już nie mogę się zdecydować. Może któraś z was wykonywała taki zabieg i powie mi coś więcej.
Ważne tylko byś wybrała dobry gabinet estetyczny, gdzie przyjmuje lekarz, który stosuje preparaty renomowanych firma, nie jakieś chińskie wypełniacze. Bo później ciężko znaleźć lekarza, który potrafiłby rozpuścić wstrzyknięty kwas hialuronowy, a jeszcze trudniej znaleźć takiego, który to zrobi po kimś innym. Zabieg, taki jak powiększanie ust szczecin nie jest tak prosty, jakby się wydawał. Dlatego warto wpierw dobrze zorientować się, do kogo idziemy i nie skąpić pieniędzy, bo konsekwencje mogą być okropne.

malwinablaziak

Postautor: malwinablaziak » wtorek 27 sie 2019, 08:31

Ja zawsze chciałam powiększyć usta, ale mój lęk przed igłami wygrał i niestety...
Jedyne co mi pozostało to lips up z kwasem hialuronowym :D

https://www.i-apteka.pl/product-pol-585 ... e-7ml.html

bjuti

Postautor: bjuti » poniedziałek 30 wrz 2019, 15:24

Da się delikatnie powiększyć usta w taki sposób, by efekt nie był sztuczny. Usta będą pełniejsze po zabiegu z Restylane Kysse. Nie jest to skomplikowana ingerencja w usta, a jednak będą one piękniejsze. Tutaj https://www.restylane.com/pl/ można sprawdzić, gdzie wykonać taki zabieg.

satynka

Postautor: satynka » poniedziałek 28 paź 2019, 10:26

Jeżeli ktoś lubi tego typu zabiegi to czemu, nie? Warto sobie powiększyć to, czy owo? Tak samo zredukować różne problemy z cerą czy umocnić włosy. Zabiegi jakie daje medycyna estetyczna Katowice są naprawdę super. Praktycznie całkowicie możemy odmienić nasz wygląd. A ceny zabiegów nie są wcale jakoś mocno wysokie.

julka

Postautor: julka » czwartek 28 lis 2019, 18:54

Skoro chcesz powiększać usta, to musisz kupić jakiś sprej, albo innego rodzaju środek, który leczy rany . Po prostu możesz mieć problem ze z powstającymi na nowo rankami. I nie wiem, co masz akurat kupić. W aptece widziałam reklamę Octeniseptu. To chyba jednak będzie lepsze wyjście, niż woda utleniona. Można to stosować kilka razy dziennie.

pola9

Postautor: pola9 » piątek 20 gru 2019, 15:31

no ja wam powiem ze fajnie a niedrogo robią usta w klinice dermed w Krakowie, super to wygląda i dodatkowo usta nie wyglądają sztucznie

matild

Postautor: matild » piątek 27 gru 2019, 19:30

Dr Osuch u siebie w Warszawskiej klinice powiększa usta naturalna metoda, bez żadnych wypełniaczy, tylko to takie jakby wymodelowanie usta. Efekt super, naturalny i na zawsze. Znajoma właśnie tą metoda Lip Lift usta powiększała u niego.

Wróć do „Pielęgnacja”