If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Medycyna estetyczna

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
zipka

Medycyna estetyczna

Postautor: zipka » środa 30 sty 2019, 15:28

Zdarzyło wam się kiedyś skorzystać z medycyny estetycznej? Jeśli tak, to jaki zabieg polecacie? Ja mam strasznie suchą cerę, pojawiają się pierwsze zmarszczki i myślę o mezoterapii. Nawet udało mi się znaleźć polecany gabinet, a mianowicie Felkner. Nawet na ich stronie http://felknerestetyczna.pl/medycyna-es ... zoterapia/ możecie przeczytać nieco więcej na temat tego zabiegu.

laiczka

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: laiczka » piątek 08 lut 2019, 14:02

Pomyslalabym nad osoczem bogatopylkowym, ale najlepiej doradzi Ci specjalista na konsultacjach. Ja moge Ci polecic klinike https://bienkowscyclinic.pl/ w ktorej ja regularnie bywam na zabiegach. Maja naprawde najnowoczesniejszy sprzet i swietny zespol specjalistow, dzieki czemu zapewniaja wspaniala opieke.

heidiklum

Postautor: heidiklum » sobota 09 lut 2019, 12:05

Ja jakiś czas myślałam o zabiegu na usuwanie worków pod oczami, ale jednak stwierdziłam, że pierw wypróbuje różne kosmetyki. No i trochę tego potestowałam ale wreszcie znalazłam coś co działa tak jak chciałam - remescar - świetny ten krem jest. Bardzo szybko widać efekty co mnie najmilej zaskoczyło

oliwiao

Postautor: oliwiao » czwartek 14 lut 2019, 15:38

Mnie interesuje lipoliza, ale póki co szukam odpowiedniego salonu w Warszawie. To bardzo ważne, aby wybierać sprawdzone i rekomendowane miejsca. Ja póki co bardzo dobre opinie słyszałam o Elite - widać, że klientki ale także klienci bardzo sobie chwalą. A o lipolizie, która mnie interesuje, to chyba nie muszę wspominać - według mnie to jeden z lepszych zabiegów, jakie można sobie zafundować.

georgina

Postautor: georgina » czwartek 14 lut 2019, 17:23

jesli chodzi o medycyne estetyczną to póki co korzystałam tylko z zabiegów związanych z mezoterapią. Grunt to znalezc dobry salon, gdzie zabiegi będą wykonywane na wysokim poziomie. Jesli mieszkacie w Krakowie to szczerze polecam klinikę Belize. Jestem ich klientką od dawna, bardzo rozbudowana oferta, rozsądne ceny i profesjonalna obsługa.

alamooniq
Kontakt:

Postautor: alamooniq » środa 20 lut 2019, 08:04

Mi to w sumie jeszcze nie, ale jest bardzo dużo ciekawych i bezpiecznych zabiegów które można wykonać do poprawy swojej urody. Jak jeszcze nie wiecie na co postawić to myślę że ten artykuł https://lipoline.pl/top-5-zabiegow-ktor ... obiety-40/ może wam troszkę rozjaśnić sytuacje. Polecają tu ciekawe zabiegi na które może zdecydować się kobieta 40+

Finka

Postautor: Finka » sobota 23 lut 2019, 16:40

Też myslalam ze zaczne w pozniejszym wieku, ale po akcji wypadkowej zostala mi blizna na lewym policzku. Przez rok probowalam masciami, kremami i peelingami. Widocznie jest za gleboka. Bylam juz na konsultacji w klinice dermed w krakowie. Wyjsc jest kilka, bo wygladzenie blizny to jak sie okazuje juz zadna filozofia dla medycyny estetycznej, ale chyba postawie na laser zeby poszlo w miare sprawnie a przede wszystkim skutecznie

satynka

Postautor: satynka » niedziela 24 lut 2019, 09:01

Każda z nas chce być piękną, dlatego nie mam nic przeciwko zabiegom medycyny estetycznej https://naleczclinic.pl/medycyna-estetyczna/ . Dzięki nim mamy możliwość poprawienia swojej urody, pozbycia się różnych uporczywych problemów na ciele czy cerze. To super, że mamy tak wiele możliwości.

zuzanka

Postautor: zuzanka » wtorek 26 lut 2019, 19:30

Mnie interesuje lipoliza, ale póki co szukam odpowiedniego salonu w Warszawie. To bardzo ważne, aby wybierać sprawdzone i rekomendowane miejsca. Ja póki co bardzo dobre opinie słyszałam o Elite - widać, że klientki ale także klienci bardzo sobie chwalą. A o lipolizie, która mnie interesuje, to chyba nie muszę wspominać - według mnie to jeden z lepszych zabiegów, jakie można sobie zafundować.
Zobacz na https://www.magicznaklinika.pl/ - bardzo dobrzy specjaliści i oferują zabieg lipolizy.

zelichowska

Postautor: zelichowska » czwartek 28 lut 2019, 21:32

Z jakich zabiegów medycyny estetycznej ostatnio korzystaliście? Ja mam za sobą zabieg nawilżania skóry produktem Restylane Skinboosters. Po zimie miałam tragiczną skórę, tak suchą i brzydką jak nigdy. Zabieg nawilżania bardzo mi pomógł. Jest nie do poznania :)

Wróć do „Pielęgnacja”