If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Medycyna estetyczna

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
terenia

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: terenia » wtorek 05 mar 2019, 18:05

Mnie interesuje lipoliza, ale póki co szukam odpowiedniego salonu w Warszawie. To bardzo ważne, aby wybierać sprawdzone i rekomendowane miejsca. Ja póki co bardzo dobre opinie słyszałam o Elite - widać, że klientki ale także klienci bardzo sobie chwalą. A o lipolizie, która mnie interesuje, to chyba nie muszę wspominać - według mnie to jeden z lepszych zabiegów, jakie można sobie zafundować.
Zobacz na https://www.magicznaklinika.pl/ - bardzo dobrzy specjaliści i oferują zabieg lipolizy.
Robiłaś u nich zabieg lipolizy? Jeśli tak to może mogłabyś powiedzieć, jak dokładnie to wygląda? Czytałam trochę o tym i już wiem co nieco ale jednak chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej ze sprawdzonego źródła.

zuzanka

Postautor: zuzanka » czwartek 07 mar 2019, 18:58

terenia, robiłam. Krótko mówiąc, to usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą zastrzyku. Nie jest to inwazyjny zabieg a daje naprawdę wiele korzyści. Specjalistów mają tam naprawdę świetnych więc nie musisz się obawiać, że coś pójdzie nie tak. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu.

terenia

Postautor: terenia » wtorek 12 mar 2019, 20:58

A możesz polecić jakiegoś konkretnego lekarza do którego warto wybrać się na taki zabieg? Wiem, że pracuje ich tam kilku ale nie ukrywam, że chciałabym trafić w najlepsze ręce by wszystko poszło tak jak ma iść.

bjuti

Postautor: bjuti » sobota 23 mar 2019, 10:00

Jak chcemy się upiększyć to można dzisiaj to robić zabiegami, które są dostępne. Zimą nasza skóra jest wysuszona, bo wiatr i mróz nie pomagają w zachowaniu jej w dobrym stanie. Można się zdecydować na zabieg z użyciem produktu Restylane Skinboosters. Po nim skóra jest bardzo nawilżona i jędrna.

Gosia26

Postautor: Gosia26 » sobota 13 kwie 2019, 20:34

Ja jestem po zabiegu Easylift, wizyta w Klinice Strzałkowski bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, fachowa obsługa i profesjonalny pan doktor, który dobrał zabieg pod moje oczekiwania. Myślałam, że zabieg z użyciem nici haczykowych będzie nieprzyjemny ale w takiej atmosferze nie odczułam nawet najmniejszego bólu, co więcej efekt widziałam natychmiast :D

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » czwartek 09 maja 2019, 21:49

W pewnym wieku warto sobie zafundować już taką totalną odnowę - http://www.bloomkosmetologia.pl/kosmeto ... na-odnowa/ Skóra potrzebuje impulsów tworzenia nowych włókien kolagenowych a super do tego sprawdza się technologia Mesotherm.

ariasparias

Postautor: ariasparias » czwartek 16 maja 2019, 14:50

Słyszeliście kiedyś o takim zabiegu, z wykorzystaniem własnej krwi? Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat osocza, który jest pobierany z własnej krwi. Płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają czynniki wzrostu komórek skóry - tym samym, pobudzają naturalną zdolność do ich regeneracji. Zainteresowani? Więcej zabiegów można zobaczyć na stronie: https://klinikamlodosci.com/zabieg/osoc ... oplytkowe/ . Ze strony można się dowiedzieć wiele interesujących faktów na temat tych zabiegów.

pola9

Postautor: pola9 » niedziela 16 cze 2019, 19:56

Fajnym miejscem własnie na poprawę urody jest klinika Dermed w Krakowie, ja przykładowo miałam problem z nietrzymaniem moczu, wiec poszłam się zapisać na zabieg. Teraz problemu nie ma, jak ręką odjął, ponadto, mogłam za ten zabieg zapłacić w ratach, co mnie bardzo cieszy :)

ariasparias

Postautor: ariasparias » niedziela 30 cze 2019, 12:05

Fajne jest to że można sobie zrobić praktycznie każdą część ciała i to bezinwazyjnie. Trzeba korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie za sobą dwudziesty pierwszy wiek :D. Zapoznajcie się z ofertą kliniki medycyny estetycznej: https://lukaszmichalak.pl/. Jest to gabinet doświadczonych lekarzy z zakresu medycyny estetycznej. Na pewno też doradzą wam co najlepiej sprawdzi się w waszym przypadku

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » niedziela 30 cze 2019, 15:19

Ja jestem świeżo po wypełnieniu kwasu w ustach :) Oczywiście jak zawsze Restylane Kysse. Efekt cudowny, uwielbiam mieć pełne i soczyste wargi <3

Wróć do „Pielęgnacja”