If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Białystok - znacie jakiegoś dobrego ginekologa/położnika?

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » czwartek 07 lut 2019, 22:04

zelichowska

Re: Białystok - znacie jakiegoś dobrego ginekologa/położnika?

Postautor: zelichowska » wtorek 19 lut 2019, 12:31

Ja całą ciąże chodziłam do kliniki Arciszewcy - http://www.arciszewski.pl/uslugi/gineko ... kologiczne Poród też miałam u nich. Klinika naprawde przyjazna kobietom w ciąży. Mają dobry sprzęt i wykwalifikowany personel. Dzidzia jest na świecie i ma się dobrze więc polecam to miejsce ;)

denalijka

Postautor: denalijka » poniedziałek 29 lip 2019, 17:14

Też wydaje mi się, że prywatnie lepiej bo opieka jest na zdecydowanie wyższym poziomie, sprzęty do badań też są nowsze i dokładniejsze. A skoro jesteśmy przy temacie ciąży to podrzucę Wam fajną stronkę http://badanieprenatalne.com/ , na której jest cała masa informacji na tematy medyczne, ciążowe itd. Warto sobie poczytać

szafira

Postautor: szafira » poniedziałek 09 gru 2019, 09:15

Z położnikiem nie pomogę ale znam bardzo dobrego ginekologa który zna się na hormonalnej antykoncepcji, dobierał mi tabletki vines z których jestem bardzo zadowolona, być może on jest też świetnym położnikiem ale nie miałam okazji się o tym przekonać

Wróć do „Pielęgnacja”