If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

szczoteczki elektryczne

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
Amelia78

szczoteczki elektryczne

Postautor: Amelia78 » środa 05 sie 2015, 16:20

korzystacie z szczoteczek elektrycznych? widzialam na https://sknerus.pl/ promocje 2 w cenie 1 marki philips, myslsice, ze to dobra inwestycja?

ALicja

Re: szczoteczki elektryczne

Postautor: ALicja » poniedziałek 26 paź 2015, 19:13

Czesc żadnych philipsów dziadostwo jakiego świat nie widział!!! Szkoda każdej złotówki!!!
Polecam szczoteczki Braun tylko nie kupujcie irygatora, bo strasznie uszkadza dziąsła i zęby zaczynają się rusząć po dłuższym czasie używania irygatora.
Najlepsza tradycyjna elektryczna do tego dobra nie tania pasta i efekt biały uśmiech murowany :)

Amelia78

Postautor: Amelia78 » niedziela 15 lis 2015, 13:52

dziekuje za pomoc wlasnie czytalam opinie na roznych forach i w sumie dobrze pisza o tych nowych modelach musze sie nad tym jeszcze zastanowic, ale dzieki bede miala na uwadze :D

Busia

Postautor: Busia » wtorek 04 paź 2016, 14:33

Jak dla mnie liczy się tylko tradycyjna szczoteczka do zębów. Używam takiej od zawsze i bardzo sobie chwalę. Najważniejsze, to wziąć w sklepie model z wyższej półki, którym o wiele łatwiej jest dotrzeć do wszystkich zakamarków jamy ustnej :-)

deter

Postautor: deter » czwartek 20 paź 2016, 15:29

Ja już dawno zrezygnowałem z tradycyjnej szczoteczki do zębów. Muszę przyznać, że irygator dentystyczny do zębów to zupełnie inna jakość mycia. Wydaje mi się, że jest o wiele dokładniejszy i nie trzeba się tak męczyć jak zwyczajną - manualną szczotką.
Ostatnio zmieniony środa 15 mar 2017, 09:42 przez deter, łącznie zmieniany 1 raz.

martixa

Postautor: martixa » piątek 21 paź 2016, 21:10

szczoteczke elektryczna jest o niebo lepsza od zwykłej. Zęby są o wiele lepiej wyczyszczone. Serio, warto zainwestować

Kinga86

Postautor: Kinga86 » środa 07 gru 2016, 11:38

Ja też lubię szczoteczkę elektryczną, przyzwyczaiłam się do niej, ale nie wiem, czy jest jakaś różnica w stopniu wymycia zębów nią a zwykłą szczoteczką. Na pewno szczoteczką elektryczną myję zęby dłużej, bo całe 3 minuty, czekam do sygnału, że już koniec...

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » środa 16 sty 2019, 12:12

Teraz wybór szczoteczek jest naprawdę tak duży, że ciężko zdecydować się na konkretny model, wiem coś o tym. Mi w wyborze szczoteczki pomógł ten poradnik - https://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczotecz ... yczna/1639 Wiedziałam na co szczególnie zwracać uwagę. Zdecydowałam się ostatecznie na szczoteczkę elektryczną oscylacyjną i bardzo jestem z wyboru zadowolona :)

heidiklum

Postautor: heidiklum » czwartek 31 sty 2019, 23:00

Liczy się tak naprawdę wszystko, sama szczoteczka cudów nie zdziała. Ja mam elektryczną właśnie ale do tego produkty od Iwhite stosuje, pastę, płyn do płukania i robiłam też kurację nakładkami dzięki czemu sporo wybieliłam swoje zęby. Ale też czuje że są dokładnie oczyszczone - tak jak powinny

Devil93

Postautor: Devil93 » czwartek 21 lut 2019, 13:12

Ja tu troszeczkę z innym tematem, ale liczę, że mi pomożecie. Zamarzył mi się aparat na zęby zakładany od strony języka. Jest to owszem, większy koszt, ale myślę, że jestem w stanie go ponieść. Problem polega na tym, że nie wiem, czy będę mogła czyścić z nim zęby szczoteczką elektryczną, tak jak dotąd. Może wiecie coś na ten temat? Jeszcze nie zapisałam się tu http://ortolingwa2.pl/ na wizytę, najpierw chcę się rozeznać.

Wróć do „Pielęgnacja”