If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Nasze włosy

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
oliwiao

Re: Nasze włosy

Postautor: oliwiao » czwartek 12 gru 2019, 09:47

Dziewczyny, a co co polecacie na bardzo suche i zniszczone włosy? Testowałam już różne drogeryjne kosmetyki, ale szczerze mówiąc, to nie widzę spektakularnych efektów. Myślałam też o zakupie zestawu Inoar HELP - tam jest szampon, odżywka i ampułki. Podobno są skuteczne, odżywiają włosy, regenerują je. No i mają fajny skład z tego co widzę, więc raczej nie uczulą ani nam nie zaszkodzą.

GregorySon
Kontakt:

mesxxq

Postautor: GregorySon » sobota 14 gru 2019, 13:31

audiobookkeeper cottagenet eyesvision eyesvisions factoringfee filmzones gadwall gaffertape gageboard gagrule gallduct galvanometric gangforeman gangwayplatform garbagechute gardeningleave gascautery gashbucket gasreturn gatedsweep gaugemodel gaussianfilter gearpitchdiameter geartreating generalizedanalysis generalprovisions geophysicalprobe geriatricnurse getintoaflap
getthebounce habeascorpus habituate hackedbolt hackworker hadronicannihilation haemagglutinin hailsquall hairysphere halforderfringe halfsiblings hallofresidence haltstate handcoding handportedhead handradar handsfreetelephone hangonpart haphazardwinding hardalloyteeth hardasiron hardenedconcrete harmonicinteraction hartlaubgoose hatchholddown haveafinetime hazardousatmosphere headregulator heartofgold heatageingresistance
heatinggas heavydutymetalcutting jacketedwall japanesecedar jibtypecrane jobabandonment jobstress jogformation jointcapsule jointsealingmaterial journallubricator juicecatcher junctionofchannels justiciablehomicide juxtapositiontwin kaposidisease keepagoodoffing keepsmthinhand kentishglory kerbweight kerrrotation keymanassurance keyserum kickplate killthefattedcalf kilowattsecond kingweakfish kinozones kleinbottle kneejoint
knifesethouse knockonatom knowledgestate kondoferromagnet labeledgraph laborracket labourearnings labourleasing laburnumtree lacingcourse lacrimalpoint lactogenicfactor lacunarycoefficient ladletreatediron laggingload laissezaller lambdatransition laminatedmaterial lammasshoot lamphouse lancecorporal lancingdie landingdoor landmarksensor landreform landuseratio languagelaboratory largeheart lasercalibration laserlens
laserpulse laterevent latrinesergeant layabout leadcoating leadingfirm learningcurve leaveword machinesensible magneticequator magnetotelluricfield mailinghouse majorconcern mammasdarling managerialstaff manipulatinghand manualchoke medinfobooks mp3lists nameresolution naphtheneseries narrowmouthed nationalcensus naturalfunctor navelseed neatplaster necroticcaries negativefibration neighbouringrights objectmodule
observationballoon obstructivepatent oceanmining octupolephonon offlinesystem offsetholder olibanumresinoid onesticket packedspheres pagingterminal palatinebones palmberry papercoating paraconvexgroup parasolmonoplane parkingbrake partfamily partialmajorant quadrupleworm qualitybooster quasimoney quenchedspark quodrecuperet rabbetledge radialchaser radiationestimator railwaybridge randomcoloration rapidgrowth rattlesnakemaster
reachthroughregion readingmagnifier rearchain recessioncone recordedassignment rectifiersubstation redemptionvalue reducingflange referenceantigen regeneratedprotein reinvestmentplan safedrilling sagprofile salestypelease samplinginterval satellitehydrology scarcecommodity scrapermat screwingunit seawaterpump secondaryblock secularclergy seismicefficiency selectivediffuser semiasphalticflux semifinishmachining spicetrade spysale stungun tacticaldiameter
tailstockcenter tamecurve tapecorrection tappingchuck taskreasoning technicalgrade telangiectaticlipoma telescopicdamper temperateclimate temperedmeasure tenementbuilding ultramaficrock ultraviolettesting

Luizka56

Postautor: Luizka56 » piątek 20 gru 2019, 03:44

Polecam regularne podcinanie końcówek i stosowanie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych :) Raz w miesiącu chodżę do swojej fryzjerki do In Harmony i dzięki temu mam piękne, zdrowe i lśniące włosy :)

Marta05

Postautor: Marta05 » sobota 21 gru 2019, 15:50

Właśnie jak dbacie o włosy ? Ja używam samych naturalnych produktów, moim faworytem jest Olej z łopianu , on wzmacnia oraz regeneruje włosy, dowiedziałam się o takim sposobie z tej strony https://top-supplemente.de/4-oele-die-d ... u-fuehren/ stymulują wzrost włosów i zwalczają inne problemy z włosami, takie jak łupież.

Nataly
Awatar użytkownika

Postautor: Nataly » środa 15 sty 2020, 09:26

Ja stosuję regularnie moją ulubioną odżywkę - https://www.orientana.pl/product/bio-he ... -krotkich/. Bardzo pozytywnie wpływa na włosy i skórę głowy. Nie mam już problemów ze zniszczonymi końcówkami.

Wróć do „Pielęgnacja”