If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Pielęgnacja ciała

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
pukla123

Re: Pielęgnacja ciała

Postautor: pukla123 » poniedziałek 30 wrz 2019, 16:25

Ja polecam strona https://naturalsecrets.pl/20-masla-i-balsamy-do-ciala
Sama ich używam i jestem bardzo zadowolona z efektu. Skóra jest gładka, nawilżona ładnie się błyszczy. To świetne naturalne kosmetyki, bez zadnych syfnych konserwantow.

brak

Postautor: brak » wtorek 01 paź 2019, 10:02

Ja będąc ostatnio w klinice estetycznej, gdzie robiłam zabiegi na zmarszczki otrzymałam od lekarki mnóstwo próbek kremów firmy Mesoestetic. Nie słyszałam wcześniej o tej firmie, ale lekarka polecała ją. Czy ktoś już stosował te kremy, i jakich efektów mogę się spodziewać?

bjuti

Postautor: bjuti » czwartek 03 paź 2019, 11:19

O skórę trzeba zadbać i także dobrze ją nawilżyć. Krem witaminowy do ciała HB ma dobry skład i dzięki witaminom korzystnie wpłynie na skórę. Sprawia, że skóra staje się gładka. Jestem zadowolona z tego, że go kupiłam. Stawiam na naturalne kosmetyki i ten się sprawdził.

mczay

Postautor: mczay » czwartek 02 sty 2020, 22:13

O ciało trzeba dbać już od najmłodszych lat. Ja niestety na początku nie zwracałam na to uwagi przez co dosyć wcześnie zaczęłam zauważać u siebie pierwsze oznaki starzenia - zmarszczki i zwiotczałe piersi. To dlatego udałam się do kliniki ze strony: http://klinikagrzesiak.pl/ gdzie otrzymałam pomoc w tym temacie. Jestem bardzo zadowolona z efektu podniesienia piersi i lipofillingu twarzy - polecam, naprawdę warto skorzystać z ich usług.

Majkaaa

Postautor: Majkaaa » piątek 03 sty 2020, 15:37

Ja na suchą cerę stosuje serię dermokosmetyków Atopis Novaclear. Ładnie nawilżają, łagodzą podrażnienia i chronią skórę;)

beata29

Postautor: beata29 » sobota 18 sty 2020, 10:31

Mam rocznego syna i staram się pielęgnować jego ciało najlepszymi kosmetykami. Oprócz tego stosuję od narodzin chusteczki nawilżające pampers które doskonale oczyszczają i odświeżają. Ostatnio znalazłam super ofertę przy zakupie zestawu 24 szt zapłacimy o wiele taniej warto . Ja już skorzystałam z promocji z tej strony https://www.bee.pl/pampers-chusteczki-n ... 99053.html

fijona77

Postautor: fijona77 » poniedziałek 27 sty 2020, 10:53

małe piersi pozbawione elastyczności i fajnego wyglądu były też moim dużym kompleksem. Ale na szczęście medycyna idzie na przód i teraz operacje plastyczne to nic wielkiego :) tak, zdecydowałam się na powiększenie biustu i jestem zachwycona efektem :) Jeśli i Wam chodzi po głowie taki zabieg to warto wcześniej zerknąć na stronę http://piersi.info.pl/. Mnóstwo rzetelnych informacji, w tym też o implantach - Mentorach. Sama je nosze od jakiegoś czasu i jestem zachwycona :)

AnitaT

Postautor: AnitaT » poniedziałek 27 sty 2020, 19:51

Ja na suchą cerę stosuje serię dermokosmetyków Atopis Novaclear. Ładnie nawilżają, łagodzą podrażnienia i chronią skórę;)
Też stosuję tą serię. Dzięki niej kondycja mojej cery zdecydowanie się poprawiła, jest wygładzona, nawilżona i przyjemna w dotyku.

saopaw

Postautor: saopaw » czwartek 30 sty 2020, 23:50

Codzienna pielęgnacja ciała jest ważna, ale nie da się pozbyć swoich kompleksów inaczej jak zabiegami. Wiem, że korekta brody kwasem Restylane Lyft pomaga pozbyć się zmarszczek i nienaturalnego kształtu twarzy, który może się z wiekiem pojawić. Zabieg przeprowadzony przez dobrego lekarza pozwoli zadbać o wygląd swojej twarzy.

georgina

Postautor: georgina » środa 05 lut 2020, 10:44

fijona77 podpisuje się pod tym co napisałaś obiema rękami :) też nosze mentory ( od 3 lat) i do dziś zachwycam się efektem uniesionych, większych i takich pełnych piersi. Efekt jest niesamowicie naturalny a przy tym piersi nie są twarde.

Wróć do „Pielęgnacja”