If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Pielęgnacja ciała

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
koko

Re: Pielęgnacja ciała

Postautor: koko » czwartek 13 lut 2020, 10:37

Pielęgnacja ciała dziecka jest tak samo ważna jak wybranie pieluszki odpowiedniego rozmiaru. I każda mama powinna czytać jak najwięcej o pielęgnacji i dbaniu o maluszka. Na stronie https://swiat-rodzicow.pl/idealny-rozmi ... dy-zmienic jest ciekawy artykuł, który mi osobiście bardzo pomógł dlatego podaje link żebyście też poczytali

PatrycjaMil

Postautor: PatrycjaMil » wtorek 18 lut 2020, 10:24

Ja ze swojej strony mogę polecić, abyście odwiedzili ofertę sklepu internetowego https://konopieizdrowie.pl/ w którym znajdziesz herbatki konopne mające też znaczący wpływ na nasze samopoczucie, szczególnie podczas nerwowych sytuacji ponieważ skutecznie obniżają te napięcie. Dlatego u mnie zawsze w domu kilka torebek musi być, pozdrawiam i mam nadzieję, że również co do nich się przekonasz.

rozyczka

Postautor: rozyczka » poniedziałek 24 lut 2020, 10:30

dermokosmetyki od novaclear, glownie seria atopis oraz hydro.

marcobianco

Postautor: marcobianco » piątek 28 lut 2020, 15:09

Ja korzystam głównie z kosmetyków naturalnych. Te z alg morskich są bardzo spoko
https://seaweed.pl/sklep-online/

monika_76

Postautor: monika_76 » niedziela 01 mar 2020, 16:41

Bardzo Lubie balsam do ciała z figą od Bielendy z serii exotic Paradise. Jeden z lepszych o ile nie najlepszy balsam odżywczy jaki do tej pory stosowałam. Jeśli spytacie czemu, już mówie :). Niedrogi, ładnie pachnie, szybko się wchłania, dobrze odżywia skórę :P

Kamil_la

Postautor: Kamil_la » poniedziałek 02 mar 2020, 19:31

Mam to samo pytanie! :)
Szukam odpowiedzi na forach. Chyba skóra mi się zmieniła (skóra 40-latki) i nie mogę dobrać czegoś fajnego do ciała i twarzy. niby fajne składy, naturalne, ale na twarzy albo zostaje tłusta, biała maska, a na ciele sucho!!!!
Czego używacie?

Kasiamaj

Postautor: Kasiamaj » wtorek 10 mar 2020, 05:46

Od jakiegoś czasu używam tylko produktów naturalnych, a jak tylko mam możliwość to ekologiczne i najlepiej certyfikowane. Upodobalam sobie ostatnio szampon i odżywkę firmy h2bio i czuje się w obowiązku żeby poinformować Was o tych świetnych kosmetykach :D powiem Wam, że są to jak do tej pory najlepsze naturalne produkty jakie stosowalam. Włosy są miękkie, pachnące , pięknie się układają..
Próbowałam cosnature i klapa totalna, benecos to samo..A tu zaskoczenie. Nawet moja fryzjerka pytała co zrobiłam, że moje włosy tak się poprawiły :-)

Kasiamaj

Postautor: Kasiamaj » wtorek 10 mar 2020, 05:49

Ta firma ma jeszcze balsamy do ciała, ale cena dość wysoka bo średnio 80 zł za balsam.. może któraś z Was stosowala h2bio do ciała i może się podzielić opinia ? Są dostępne na allegro ich produkty.
Niedługo mam urodziny i chyba zrobię sobie taki prezent xD

Pamelka

Postautor: Pamelka » wtorek 17 mar 2020, 10:27

Warto również dobrze się nawadniać, aby nasze ciało i skóra wyglądały jak najlepiej. W mojej opinii zdecydowanie warto sięgnąć po soki, zawierające aloes z https://forever-aloe.pl/aloes-forever-do-picia . W ich składzie występuje masa składników, dobroczynnych dla naszego zdrowia, a jednocześnie są bardzo smaczne. Nie ma nic lepszego!

bjuti

Postautor: bjuti » czwartek 19 mar 2020, 22:02

Bardzo szybko można poprawić kondycję swojej skóry dzięki zabiegom z medycyny estetycznej. Teraz popularny jest także produkt Restylane Skinboosters z kwasem hialuronowym. Działa on na skórę wygładzająco i ujędrniająco. Warto pomyśleć o tym, by co jakiś czas zrobić sobie taki zabieg.

Wróć do „Pielęgnacja”