If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Pielęgnacja ciała

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
satynka

Re: Pielęgnacja ciała

Postautor: satynka » sobota 11 lip 2020, 22:28

A czy ktoś z was próbował już naturalnych kosmetyków marki Dr Duda? Słyszałam, że korzystny mają wpływ na skórę i nie tylko...Przykładowo kąpiel borowinowa pozytywnie wpływa stan mięśni i stawów. Można tutaj właśnie wykorzystać Dr Duda borowinowy żel pod prysznic.

Pamelka

Postautor: Pamelka » piątek 17 lip 2020, 13:17

Jeżeli o mnie chodzi to ja staram się przede wszystkim korzystać z dobrej jakości balsamów i kremów nawilżających, aby zachować piękny wygląd mojej skóry oraz odpowiedniego nawilżenia. Dlatego koniecznie zwróćcie uwagę na aptekę Gemini https://www.aptekagemini.pl/la-roche-po ... 400ml.html gdzie znajdziecie najlepsze marki jak La Roche, jednocześnie licząc na fajne ceny i szybką realizację zamówienia.

ariasparias

Postautor: ariasparias » wtorek 28 lip 2020, 17:29

Najlepszy do odkażania ran jest Octenisept, żółta zasypka Dermosan i jałowy opatrunek. Na mniejsze rany również. Polecam wam poczytać na przykład o tym, czym jest stan zapalny pochwy po porodzie - tutaj mają naprawdę sporo wartościowych porad. Polecam.

alex111

Postautor: alex111 » środa 29 lip 2020, 09:14

Czytałam ostatnio na stronie https://naturalniezkonopi.pl/produkty-k ... my-skorne/ o tych produktach konopnych które są teraz tak chętnie stosowane. Nawet nie wiedziałam o nich a one mają bardzo dobre działanie na skórę. Na przykład olej konopny stosowany na skórę łagodzi podrażnienia. Zobaczcie i poczytajcie wpis na stronie.

aroma
Awatar użytkownika

Postautor: aroma » czwartek 30 lip 2020, 14:18

zaczełam niedawno się zastanawiać nad tym co mogę zrobić prócz diety i cwiczeń i ostatnio zaczełam się masować i po miesiącu widac różnicę w wyglądzie skóry :P

satynka

Postautor: satynka » sobota 01 sie 2020, 21:47

A czy ktoś z was ma może doświadczenie z takim produktem jak octenicare ? Słyszałam, że jest to bardzo dobry produkt, który można stosować nawet do pielęgnowania tatuaży, pomaga on zminimalizować widoczność blizn, łagodzi skutki laserów.

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » niedziela 02 sie 2020, 21:49

Dla mnie ważną kwestią jest ładna opalenizna, nie lubię jednak ani słońca ani sztucznego solarium. Wolę stosować piankę samoopalającą MineTan od TanExpert. Bardzo szybko się wchłaniają bo max do 10 minut.

Wróć do „Pielęgnacja”