If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

kosmetyki z aliexpress

Szukasz dobrych i sprawdzonych wskazówek?
martynka282

kosmetyki z aliexpress

Postautor: martynka282 » wtorek 21 cze 2016, 00:42

hej dziewczyny :)
mam pytanie dotyczące chińskiej strony aliexpress, a konkretnie kosmetycznych podróbek drogich marek :) ostatnio widziałam tam matowe pomadki od kylie jenner o.o i jestem ciekawa czy taki kosmetyk może mi bardzo zaszkodzić. Nigdzie w internecie nie moge znaleźc opinii na temat tych kosmetykow. Czy macie jakieś doświadczenia z ta stroną internetową i co o tym myślicie??

Piękna89

Re: kosmetyki z aliexpress

Postautor: Piękna89 » piątek 15 cze 2018, 13:28

Mnie to jakoś nie przekonuje, jednak wolę kupować kosmetyki sprawdzonych marek, dostępnych w Polsce. Uważam, że jedną z lepszych marek kosmetyków do makijażu, o świetnym stosunku ceny do jakości, jest Golden Rose. Mam nawet swoje ulubione kosmetyki tej firmy, na przykład puder matujący http://goldenrose.pl/produkty/cera/long ... -rose.html, który jako jedyny radzi sobie z moją tłustą cerą i pozostawia ją matową na wiele godzin :)

fijona77

Postautor: fijona77 » piątek 15 lut 2019, 10:54

niektore kosmetyki są calkiem niezle. ja mam od nich rozswietlacz i jakas szminke, jest ok :)

Aldix3

Postautor: Aldix3 » poniedziałek 15 kwie 2019, 15:09

To racja, zależy na jakiego sprzedawce trafisz. Najlepiej czytać opinię. Ja kupowałam kilka razy i zazwyczaj trafiałam na całkiem fajne kosmetyki.

georgina

Postautor: georgina » poniedziałek 29 kwie 2019, 17:53

Ja nie miałabym odwagi kupowania kosmetyków na aliexpress, co innego jakieś gadzety do domu czy ciuchy. Jeśli chodzi o kosmetyki to zdecydowanie wole się wybrać do rossmana i kupić coś fajnego ( a jak jeszcze są teraz te promocje na produkty makijażowe to już w ogóle). Moim ostatnim odkryciem jest ten mineralny podkład matujący z christiana laurenta. Ma niezłe krycie, łatwo się aplikuje i nie zostawia plam.

Obrazek

Wróć do „Makijaż”