If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Coś na co dzień

Szukasz dobrych i sprawdzonych wskazówek?
gonia

Re: Coś na co dzień

Postautor: gonia » czwartek 08 sie 2019, 15:29

Zgadzam się z tym, że makijaż permanentny to świetna sprawa. Sama się na to zdecydowałam i nie żałuję. Na stronie https://www.longline.pl/ można znaleźć sporo informacji o takim makijażu oraz zdjęcia, aby zobaczyć jak coś takiego wygląda w rzeczywistości.
Ja też jestem zwolenniczką makijażu permanentnego - długo się wahałam - bałam się po prostu bólu, ale jednak było warto! Codziennie krócej niż 10 minut trwa mój makeup... to w obliczu roku, bardzo duża oszczędność czasu.

agnieszka_785

Postautor: agnieszka_785 » poniedziałek 26 sie 2019, 12:54

Ja w pracy stawiam na minimalistyczny makijaż - staram się zakrywać cienie pod oczami i niedoskonałości w postaci przebarwień. Ale za to podkreślam oczy i usta nieco wyraźniejszymi kolorami. Nie jest to wprawdzie żaden profesjonalny makijaż, ale wydaje mi się, że całkiem nieźle udaje mi się poprawić wygląd twarzy, nawet po nieprzespanej nocy :) Na makijaż permanentny jeszcze się nie zdecydowałam i chyba nie mam na niego odwagi, ale wiem, że u niektórych się sprawdza i są zadowolone. Jest to z pewnością dobre jeśli rano mamy wybitnie mało czasu, bo wtedy odpada nam większość czynności, a bardziej chodzi o delikatne poprawienie kolorytu czy przypudrowanie świecących miejsc :)

pola9

Postautor: pola9 » środa 28 sie 2019, 09:17

no co ty gadasz :) nie ma co się obawiać przed makijażem permanentnym bo jest to naprawdę genialna alternatywa własnie dla codziennego makijazu, sama niedawno sobie go zrobiłam w klinice Dermed w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/ i powiem Wam ze ułatwienie niesamowite :)

kasia9902

Postautor: kasia9902 » środa 28 sie 2019, 10:21

ja jedyne z czym mam duży problem to własnie ze spierzchniętymi ustami jest to dość bardzo uciążliwe nawet bym powiedziała, czasami już picie dużej ilości wody nie pomaga, ostatnio wyczytałam na blogu, że peeling czy jakieś naturalne kosmetyki https://nonamewoman.com/spierzchniete-s ... -zaradzic/ dość konkretnie pomagają. Cóż, spróbuję, bo takie suche skórki wyglądają paskudnie, ani się pomalować ani nic.

monika_76

Postautor: monika_76 » niedziela 01 wrz 2019, 16:38

Polecam fluidy od Bielendy z serii make-up academie. Najlepszy jest ten matt. Kryje bardzo dobrze i jest trwały ;)

sanminko

Postautor: sanminko » niedziela 08 wrz 2019, 22:41

Oj ja tez mam problem z pierzchnącymi ustami... i przez to rzadko maluję usta:/ muszę z tym peelingiem wypróbować. Ale jeśli chodzi o fajne kosmetyki to mega polecam cienie w kremie od Semilaca ! pale peach glow na co dzień a na wyjście gold disco albo pink gold <3

Wróć do „Makijaż”