If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Kosmetyki w prezencie.

Szukasz dobrych i sprawdzonych wskazówek?
sisi

Kosmetyki w prezencie.

Postautor: sisi » piątek 18 lis 2016, 18:43

Dziewczyny słyszałyście już coś, czy jakaś drogeria wprowadziła świąteczne promocje?? Wiecie, mikołajki, święta, duża rodzina kobieca :)

Piękna89

Re: Kosmetyki w prezencie.

Postautor: Piękna89 » poniedziałek 12 mar 2018, 08:15

Kosmetyki na prezent można kupować praktycznie przez cały rok ;) Ja bardzo lubię komponować sobie różne zestawy prezentowe za pośrednictwem https://pl.oriflame.com/ . Sama używam kosmetyków marki Oriflame i jestem z nich bardzo zadowolona, ponieważ moim zdaniem mają bardzo dobrą jakość za naprawdę niewygórowaną cenę ;) A prezenty praktycznie w każdym przypadku zawsze okazywały się być trafione, więc jakbyście nie mieli pomysłu na prezent dla swoich bliskich, to polecam ;)

Devil93

Postautor: Devil93 » sobota 10 lis 2018, 11:31

Kosmetyki zawsze są dobrym prezentem , jeśli chodzi o panie, a i dla panów jest coraz więcej propozycji. Wody i perfumy damskie Carolina Herrera na przykład rozważam dla mojej mamy, która mówiła mi ostatnio, że nie ma żadnego dobrego perfumu na wyjście do miasta. Na co dzień jakieś psikotka się znajdą, ale nic specjalnego nie ma. Tacie za to kupię specjalne kołpaki ;) .

Antosia32

Postautor: Antosia32 » środa 21 lis 2018, 16:38

Okey, rozumiem

Wróć do „Makijaż”