If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

imprezy andrzejki sylwester karnawał :)

Szukasz dobrych i sprawdzonych wskazówek?
KreVetka

imprezy andrzejki sylwester karnawał :)

Postautor: KreVetka » poniedziałek 14 lis 2016, 13:11

Niedługo mnóstwo okazji, żeby się (jeszcze:)) ładniej pomalować i ozdobić swoje kobiece wdzięki :)
jakie macie swoje dobre i sprawdzone 8-) sposoby na zaje...sty makijaż i fryzurę? ;)
A może jakaś odważna kobieta wklei swoje zdjęcia?...

Kinga86

Re: imprezy andrzejki sylwester karnawał :)

Postautor: Kinga86 » poniedziałek 14 lis 2016, 15:51

Ja stawiam na ciemne smoky i czerwoną szminkę. Sprawdza się przy każdej większej okazji :)

sisi

Postautor: sisi » piątek 18 lis 2016, 18:40

A mi się wydaje, że albo ciemne smoky albo czerwona szminka bo razem to jakoś za dużo, ale mogę się mylić.

fajna01

Postautor: fajna01 » poniedziałek 28 lis 2016, 16:14

Uważam że makijaż i fryzura razem są tak indywidualne, że nie ma recepty jak zrobić żeby było dobrze a nawet bardzo dobrze :)
Kwestia treningu i znalezienia dla siebie "swoich" kolorów :)

sisi

Postautor: sisi » poniedziałek 19 gru 2016, 21:58

Makijaż nie może być zbyt ciężki, ja na tego sylwestra mam pomysł na superpołysk. Kobo ma taki sypki cień, jakby zmielony brokat, ogólnie to jest biały pyłek, ale połysk delikatnie różowy, odbija światło jak lusterko, wygląda bosko, nałożę go na grafitowy, będzie mega rozświetlony do tego naturalnie nabłyszczone usta, ale już delikatnie. Najważniejsza jest dobra zabawa, ale ja jakoś nie umiem się dobrze bawić jak nie wyglądam dobrze, a zachowane proporcje w makijażu są bardzo ważne.

Piękna89

Postautor: Piękna89 » wtorek 20 mar 2018, 22:12

Ja na co dzień stosuję raczej delikatny makijaż, jednak na tego typu imprezy pozwalam sobie na odrobinę szaleństwa. Obowiązkowo maluję wtedy kreskę na powiekach eyelinerem, ale nie używam takiego zwykłego z pędzelkiem, bo wtedy kreski nigdy nie wychodzą mi proste :( Dużo lepiej sprawdza się u mnie takie eyeliner w pisaku od Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/oczy/eyel ... -rose.html. Jesli też macie problem z malowaniem prostych kresek na powiekach, to polecam, z jego użyciem to przysłowiowa bułka z masłem ;)

marchewa

Postautor: marchewa » środa 31 paź 2018, 20:47

Dzisiejszego dnia na ulicy mego miasta widziałam upiorne fryzury i makijaże małych ludzi. Makijaże te spowodowały, ze zaczęłam się zastanawiać jaki makijaż powinnam wykonać na Sylwestra. Spędzę go w tym roku na wyjeździe z Wytwórnią Wypraw w Rosji, a dokładniej w Rosji. Sama impreza będzie na Placu Czerwonym. Myślicie, że warto zaszaleć?

Nataly
Awatar użytkownika

Postautor: Nataly » środa 02 sty 2019, 08:47

Na takie imprezy na pewno przyda nam się jakiś dobry alkohol - np szampan. Na stronie https://dom-szampana.com.pl/ można znaleźć spory ich wybór i zamówić coś w sam raz na daną okazję.

kawka

Postautor: kawka » poniedziałek 11 mar 2019, 19:30

Każda okazja jest dobra żeby spędzić przyjemne chwile w towarzystwie naszych przyjaciół, rodziny czy kolegów z pracy. Ja teraz właśnie jestem na etapie organizacji swoich urodzin, posiłki są w trakcie zamawiania i wymyślania jakiś przekąsek. Oczywiście czeka mnie wizyta w supermarkecie, ale jeśli chodzi o różne dekoracje to na https://godanparty.pl/ wszystko sobie zamówiłam. Bo szczerze to mają te balony i girlandy jakie chciałam zawsze mieć i w końcu się to uda. No tylko szkoda, że akurat na 30-tkę :P

Wróć do „Makijaż”