If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Coś na co dzień

Szukasz dobrych i sprawdzonych wskazówek?
georgina

Re: Coś na co dzień

Postautor: georgina » niedziela 10 lut 2019, 16:45

ja też uważam, że makijaż permanentny jest super. Sama zdecydowałam się póki co na zrobienie brwi ale już coraz częściej myslę też o ustach. jeśli chodzi o dobrą linergistke to polecam Dominikę pracującą w salonie Jest Pięknie na ul. Wilczej w Warszawie ( salon znajduje się tuż przy studiu tatuażu). Super babka :) bardzo utalentowana, dokładna i przesymatyczna osoba!

Marcelka

Postautor: Marcelka » piątek 15 lut 2019, 17:29

Mam już niestety 30parę lat i muszę stosować makijaż odmładzający ;) Znalazłam niezłe porady w tym zakresie https://www.exitdoor.pl/zdrowie-i-uroda ... o-wykonac/ Można się sporo dowiedzieć. Najbardziej jednak podobają mi się rozwiązania naturalne, dlatego właśnie takich się raczej trzymam. Któraś z Was ma może jakieś konkretne rozwiązania na tuszowanie zmarszczek, by nie wyglądać jak pudernica? :D

Gosia26

Postautor: Gosia26 » wtorek 19 lut 2019, 02:34

Ja z kolei ostatnio nie ruszam się bez błyszczyka https://www.kelly.com.pl/product-pol-61 ... K-B07.html :D
Optycznie powiększa usta, przez co nadaje świeżości całemu makijażowi. Dziewczyny idzie wiosna więc najwyższa pora pożegnać ciężkie matowe pomadki w ciemnych odcieniach :)

Nataly
Awatar użytkownika

Postautor: Nataly » poniedziałek 25 lut 2019, 11:01

Zgadzam się z tym, że makijaż permanentny to świetna sprawa. Sama się na to zdecydowałam i nie żałuję. Na stronie https://www.longline.pl/ można znaleźć sporo informacji o takim makijażu oraz zdjęcia, aby zobaczyć jak coś takiego wygląda w rzeczywistości.

zuzanka

Postautor: zuzanka » środa 06 mar 2019, 18:19

Na zmarszczki jest skuteczna metoda - płatki MezoPure. Nie wiem czy słyszałyście o nich. Ja już nie testuje nic innego. Sama aplikacja płatków dziecinnie prosta a efekt juz po pierwszej nocy - tak naklejacie płatki i idziecie spać.

kewlar

Postautor: kewlar » środa 06 mar 2019, 19:10

Widziałam na Facebooku MezoPure, chyba tez tak zrobię bo z opinii wynika, że na drobne zmarszczki dwutygodniowa kuracja wystarczy na początek, by widać było gołym okiem zmianę. Cena 199 zł chyba jest rozsądna.

monika_76

Postautor: monika_76 » czwartek 07 mar 2019, 13:21

Jakieś doświadczenia z holo primer od Bielendy, seria Make-up academie? Poleciła mi tą bazę kuzynka i mocno biorę ją pod uwagę. Ponoć faktycznie dobrze rozświetla i jednocześnie utrwala. Będę wdzięczna za pomoc :)

roksana77

Postautor: roksana77 » niedziela 10 mar 2019, 20:41

chyba każda z nas ma taki ulubiony kosmetyk do makijażu. Ja np dużą wagę przywiązuję do makijażu oka. Chyba najbardziej lubię takie wyraziste smoke eye :) Paletek mam wprawdzie sporo ale i tak ciągle dokupuje coś nowego. Moim ostatnim hitem jest paletka Modern Glam z serii EYESHADOW PROFESSIONAL PALETTE z Eveline ( można ją kupić np w Rossmanie w dobrej cenie ). zestaw kolorów idealny dla mnie - jest róż, pomarańcz,fiolety i brązy. Coś jasnego na wewnętrzny kącik oka też się znajdzie. fajna konsystencja, niezła trwałość.

bjuti

Postautor: bjuti » wtorek 12 mar 2019, 10:11

Kosmetyki na co dzień na pewno musimy mieć dobrze dobrane do swojej skóry. Jednak ich używamy dość często i jakby jakiś nam szkodził to możemy mieć poważne problemy skórne. Do nawilżania ciała mam krem witaminowy Hildegard Braukmann. Nim udaje mi się pielęgnować skórę.

Wróć do „Makijaż”