If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Nikbutik opinie

Niby łatwe i przyjemne, ale...
maggie89

Nikbutik opinie

Postautor: maggie89 » niedziela 26 lut 2017, 22:07

Cześć! Poszukuję obuwia na wiosnę- coś wygodnego, najlepiej skórzanego. W galeriach handlowych nie znalazłam nic ciekawego, a jak coś przykuło moją uwagę to było mega drogie. Zaczęłam szperac w sieci- znalazłam sklep z obuwiem online Nik Butik. Kilka modeli wpadło mi w oko, ale wcześniej nie zamawiałam butów przez neta. Czy robilyscie moze zakupy w tym sklepie? Polecacie? Jak z rozmiarówką, jakością? Z góry dzięki za informacje :)

olga.wan

Re: Nikbutik opinie

Postautor: olga.wan » poniedziałek 27 lut 2017, 21:25

Z opinii klientów tego sklepu wnioskuję, że mają dobre obuwie. Może zamów na próbę- zawsze masz prawo do zwrotu. Ale buty ze skóry naturalnej powinny być w porządku według mnie.

aga.kolaczynska

Postautor: aga.kolaczynska » wtorek 28 lut 2017, 22:06

Hej, do tej pory testowalam z NIK zimowe botki i powiem szczerze, ze jestem bardzo zadowolona z jakości. Lubię skórzane buty, a tutaj nie dość że jest porządne wykonanie to i ceny nie są zbyt wygórowane. O wiosennych balerinach czy mokasynach tez wlasnie mysle, ale jeszcze nie zdecydowalam sie na konrketny model. Ale raczej tez z nikbutiku kupie.

monikka

Postautor: monikka » środa 01 mar 2017, 23:27

Kupiłam tam skórzane sztyblety. Rozmiarówka jest standardowa, z zakupu jestem zadowolona. Nie miałam żadnych problemów podczas noszenia butów. Skóra jest miękka i wygodnie się nosi. I wybór jest też duży- masa modnych modeli, ale też takich klasycznych, które pasują do większości stylizacji.

ariasparias

Postautor: ariasparias » środa 09 paź 2019, 19:24

Znacie jakieś fajne sklepy z butami? Nie ukrywam, że jestem aktualnie podczas poszukiwania odpowiednich butów dla siebie na zbliżający się zimowy sezon. Mam zamiar zakupić kilka par, ponieważ wolę być przygotowana na wszystko. Znalazłam taką stronę: https://modamart.pl/ Zachęcają mnie ceny oraz fakt, że mogę tam zakupić tak wiele różnych modeli. Co myślicie? Ktoś już zamawiał z wyżej wymienionej strony? Jakieś opinie?

Wróć do „W co i jak się ubrać?”