If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Sukienka

Niby łatwe i przyjemne, ale...
Amanda

Sukienka

Postautor: Amanda » wtorek 14 maja 2019, 10:46

W jakich sklepach internetowych kupujecie sukienki? I czy w ogóle kupujecie? Mam już dość łażenia po sklepach. chce poszukać inspiracji w domowym zaciszu. Od jakiegoś czasu przeglądam w necie sklepy z odzieżą damską i nie wiem w którym sklepie najlepiej kupować ciuszki, jakoś mam obawy że nie otrzymam towar. Będę wdzięczna za polecenie fajnego i sprawdzonego sklepu, gdzie mnie zostanę oszukana, a sukienki będą ekstra.

melegris

Re: Sukienka

Postautor: melegris » poniedziałek 20 maja 2019, 08:55

Oj dużo by wymieniać w jakich sklepach kupuję sukienki, bo nie mam swojego ulubionego, tylko jak znajdę coś dla siebie to zamawiam. I tu masz rację lepiej jest poszukac w domu na spokojnie, bez pospiechu, wtedy mamy czas na przemyślenie decyzji.Ja zdecydowanie lubię sukienki luźniejsze, albo ołówkowe. No ale jesli szukasz sukienek na lato, to zdecydowanie asymetryczne, z falbankami, czy rozkloszowane będą w sam raz.

Zafira

Postautor: Zafira » wtorek 21 maja 2019, 15:57

Zbliżają się wakacje i wyjazd z całą rodzinką i powinnam sobie właśnie kupić jakieś letnie sukienki. Jednak zupełnie nie mam pomysłu, jak mają wyglądać. Z jednej strony zależy mi na tym, aby były modne i na czasie, a z drugiej wygodne i komfortowe w noszeniu. Musiałabym trochę poczytać jakie fasony będzie się tego lata nosić. Sklepów z odzieżą jest bardzo dużo, zwłaszcza internetowych, dlatego z wyborem konkretnego nie będzie problemów.

Lodzia

Postautor: Lodzia » czwartek 23 maja 2019, 17:24

Kiedyś jak było naprawdę mało do wyboru w sklepach, to lubiłam sobie sama coś przerabiać ze staroci. Teraz jednak kiedy widzę wszędzie tak bogaty asortyment, to najzwyczajniej mi się nie chce. Także potrzebuję kilka ładnych sukienek i przyjaciółka poleciła mi swój ulubiony butik https://www.cocomoda.pl/ . Faktycznie jest w nim bardzo dużo ciekawych wzorów i fasonów, aż się wszystko mieni w oczach :) Jeśli chodzi o obsługę tego sklepu, to mają podobno świetne podejście do klientek. Nie masz czego się obawiać.

mientuska

Postautor: mientuska » wtorek 28 maja 2019, 17:47

ja to na necie zamawiam najczesciej bo sa najlepsze promocje :D np tutaj https://mybaze.com/pl/inspiracje-sukien ... a-60-latki znalazlam fajna sukienke dla mojej mamy :) nowoczesna, klasyczna i ładna

Aldix3

Postautor: Aldix3 » środa 29 maja 2019, 13:53

Najczęściej przez domodi bo jest tam mnóstwo sukienek o różnych fasonach, więc zawsze znajdę coś interesującego ;)

bjuti

Postautor: bjuti » piątek 07 cze 2019, 12:00

Nie w każdym fasonie też każdy będzie się czuł tak samo, bo jednak sukienka musi podkreślać to co najładniejsze, więc trzeba dopasować ją do swojej figury. Tutaj https://www.merg.pl/product-pol-80375-F ... atowa.html patrzyłam na sukienkę z obniżonym stanem. Mi akurat pasuje, ale to trzeba przymierzyć przed zakupem. Jest elegancka.

ariasparias

Postautor: ariasparias » poniedziałek 24 cze 2019, 12:46

Ja najczęściej sukienki kupuję przez internet. Wolę tę formę zakupów, od tradycyjnego chodzenia po sklepach stacjonarnych. Ostatnio trafiłam na ciekawy sklep online, który w swojej ofercie, proponuje przepiękne sukienki. Musicie sami zobaczyć, jak ładne i nietypowe są niektóre kroje czy połączenia kolorystyczne. Tutaj: https://bialcon.pl/odziez/sukienki-bial ... -midi.html macie stronę tego sklepu. Mnie zainteresowały teraz sukienki midi, takie do połowy łydki. Przepięknie wygląda na stronie ta czerwona, lekko asymetryczna z guzikami. A wam coś wpadło w oko? Dajcie znać.

Wróć do „W co i jak się ubrać?”