If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Ślub Wesele Chrzciny i inne ważne okazje

Niby łatwe i przyjemne, ale...
kreatorka

Ślub Wesele Chrzciny i inne ważne okazje

Postautor: kreatorka » sobota 01 kwie 2017, 12:18

Wpisujcie gdzie, za ile i jak się ubieracie, czeszecie i "piękniejecie" :) Każdej przyda się garść nowych kosmetycznych, modowych, fryzjerskich i stylizacyjnych porad :) Wiedzy nigdy za wiele!

AgnieszkaNk

Re: Ślub Wesele Chrzciny i inne ważne okazje

Postautor: AgnieszkaNk » wtorek 19 gru 2017, 17:10

Co dotyczy mnie, to do każdej sukienki praktycznie mam jakąś biżuterię. Najbardziej lubię srebro. A szukam go zazwyczaj w sklepie internetowym z biżuterią, bo z reguły tam jest taniej. :roll:

Piękna89

Postautor: Piękna89 » środa 21 lut 2018, 18:14

Skoro już mowa tutaj o inspiracjach ślubnych, to pozwolę sobie wspomnieć o bukiecie dla Panny Młodej. Z jakich kwiatów według Was powinien być wykonany taki bukiet? Czytałam ostatnio na http://amarantkwiaty.pl/bukiet-slubny-z-piwonii/ inspirujący artykuł na temat bukietów z piwonii. W artykule są również zdjęcia i muszę Wam powiedzieć, że kompozycje z tych kwiatów bardzo mi się spodobały, zwłaszcza w odcieniach różu - moim zdaniem doskonale będą pasowały do białej sukienki. A Wy jak myślicie?

Nataly
Awatar użytkownika

Postautor: Nataly » środa 28 lut 2018, 08:53

Podczas przyjęć związanych z tak ważnymi wydarzeniami na pewno warto jest dobrze wyglądać. Według mnie sporo wnoszą do elegancji przede wszystkim modne dodatki wykonane ze skóry naturalnej, ale i biżuteria. Sama wybieram się niedługo na wesele i kupiłam sobie na https://torebki-fabiola.pl/kat/male-skorzane-torebki/ ładną niewielką torebkę. Myślę, że idealnie będzie prezentowała się z równie nową sukienką.

;)

Aldix3

Postautor: Aldix3 » niedziela 18 lis 2018, 21:29

W tym roku kupiłam sukienkę na wesele za 50zł przez domodi, jedynym minusem był mało "oddychający" materiał, ale krój sukienki zachwycił wszystkich gości :)

wosk_asia

Postautor: wosk_asia » poniedziałek 31 gru 2018, 17:44

I biżuteria jest niezwykle ważna w tym dniu. Na czerwcowe wesele przyjaciółki zamierzam zakupić kolczyki z eko diamentami. Widziałam przepiękne na stronie https://ecodiamond.com/, choć nie ukrywam, że ceny mnie przerażają, może któraś z Was zna nieco tańsze oferty???? Albo z jakimiś dużymi obniżkami??

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » sobota 12 sty 2019, 20:51

Grunt to znaleźć odpowiednią salę na takie imprezy. Jak jesteście z woj. mazowieckiego i szukacie fajnej sali to w Kaniach pod Warszawą jest Dom Weselny Astoria. Moim zdaniem mają tam naprawdę piękną salę, świetnie udekorowaną a do tego lokalizacja jest przyjemna.

heidiklum

Postautor: heidiklum » wtorek 05 lut 2019, 10:05

Też mi się wydaje że podstawą jest lokal. Byłam na byle jakich weselach i teraz nikt ich nie wspomina (chyba że źle) a w grudniu znajoma robiła w restauracji Wróblówka w Bielsku i było obłędnie więc dalej jak są spotkania ze znajomymi to każdy chwali i wspomina

laiczka

Postautor: laiczka » niedziela 10 lut 2019, 10:50

No sala jest bardzo ważna, od tego zależy cała obsługa, czy goście wyjdą najedzeni, zadowoleni. Niesamowicie ważne jest gdzie się takie imprezy urządzi. Ja ostatnio trochę wesel miałam w rodzinie i zdecydowanie najlepiej wypadło ono w Bohuminie w sali Pod zielonym debem - http://www.podzielonymdebem.pl/pl.html - naprawdę widać że im zależy na zadowoleniu klientów i mają też doświadczenie w organizacji nawet dużych imprez

pola9

Postautor: pola9 » poniedziałek 11 lut 2019, 11:09

My komunię w tym roki urządzamy w lokalu Niagara w Prudniku. Miejsce naprawdę genialne, pełne życzliwych ludzi, do tego bardzo przytulne, mieliśmy tam już wesele, więc wiemy jakie cuda oferuje lokal i przemili właściciele. Chcemy tez się wybrać na ostatni 3 marca do Niagary, ale nie wiem czy damy radę, bo w tedy mąż ma urodziny

Wróć do „W co i jak się ubrać?”