If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Kurtki skórzane

Niby łatwe i przyjemne, ale...
Piękna89

Kurtki skórzane

Postautor: Piękna89 » wtorek 20 lis 2018, 10:14

Witajcie,
chciałam Was zapytać, co sądzicie o kurtkach skórzanych? Czy to prawda, że są one ponadczasowe i tak naprawdę zawsze modne? Widziałam ostatnio spory wybór takich kurtek na stronie www.odziez-skorzana.net.pl. Ich ceny są tam całkiem atrakcyjne, dużo tańsze, niż sądziłam. Mi się wydaje, że taka skórzana kurtka tak naprawdę pasuje do wszystkiego i na każda okazję. A Wy jak uważacie? Macie takie kurtki w Waszych szafach? Często w nich chodzicie?

Amanda

Re: Kurtki skórzane

Postautor: Amanda » piątek 12 lip 2019, 12:28

Hm, ogółem to kurtek jest masa, wiele zależy od tego, jak dużo chcemy wydać i na co sobie sprawić takie wyposażenie. Jeśli dużo biegacie, albo uprawiacie inny sport związany z dworem, to zdecydowanie kurtki damskie Puma https://www.ceneo.pl/Kurtki_damskie/p:Puma.htm się dla Was nadadzą. Są wygodne, przewiewne, a do tego niedrogie, jeśli człowiek wie, gdzie kupić ;D.

Gosia26

Postautor: Gosia26 » wtorek 23 lip 2019, 18:57

Śliczne kurtki skórzane z ciekawymi aplikacjami widziałam w sklepie internetowym Karibu, polecam tam zajrzeć bo mają bardzo unikalne i modne fasony

Luizka56

Postautor: Luizka56 » wtorek 24 wrz 2019, 05:00

Ja zamawiałam ze sklepu Futra Karibu i śmiało polecam, skórzana kurtka wykonana z wysokiej jakości materiału, właściwie pielęgnowana jest dobrą inwestycją na lata :)

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » poniedziałek 07 paź 2019, 21:57

Teraz to już za zimno na skórzane kurtki. Lepiej kupić coś puchowego. W merg.pl wyszukałam taką kurtkę. Niezła co nie? Ja lubię takie sportowo/miejskie stylizacje. A Wy?
Obrazek

laiczka

Postautor: laiczka » wtorek 08 paź 2019, 19:19

oo mega fajna ta kurtka, bardzo podobna zamowilam sobie ostatnio na zalando i jeszcze na konkurs z https://www.payback.pl/loteria udalo mi sie zalapac. mam nadzieje, ze uda sie cos wygrac, bo juz dawno nic nie wygralam ;c

Wróć do „W co i jak się ubrać?”