If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Kurtki skórzane

Niby łatwe i przyjemne, ale...
Piękna89

Kurtki skórzane

Postautor: Piękna89 » wtorek 20 lis 2018, 10:14

Witajcie,
chciałam Was zapytać, co sądzicie o kurtkach skórzanych? Czy to prawda, że są one ponadczasowe i tak naprawdę zawsze modne? Widziałam ostatnio spory wybór takich kurtek na stronie www.odziez-skorzana.net.pl. Ich ceny są tam całkiem atrakcyjne, dużo tańsze, niż sądziłam. Mi się wydaje, że taka skórzana kurtka tak naprawdę pasuje do wszystkiego i na każda okazję. A Wy jak uważacie? Macie takie kurtki w Waszych szafach? Często w nich chodzicie?

Amanda

Re: Kurtki skórzane

Postautor: Amanda » piątek 12 lip 2019, 12:28

Hm, ogółem to kurtek jest masa, wiele zależy od tego, jak dużo chcemy wydać i na co sobie sprawić takie wyposażenie. Jeśli dużo biegacie, albo uprawiacie inny sport związany z dworem, to zdecydowanie kurtki damskie Puma https://www.ceneo.pl/Kurtki_damskie/p:Puma.htm się dla Was nadadzą. Są wygodne, przewiewne, a do tego niedrogie, jeśli człowiek wie, gdzie kupić ;D.

Gosia26

Postautor: Gosia26 » wtorek 23 lip 2019, 18:57

Śliczne kurtki skórzane z ciekawymi aplikacjami widziałam w sklepie internetowym Karibu, polecam tam zajrzeć bo mają bardzo unikalne i modne fasony

Luizka56

Postautor: Luizka56 » wtorek 24 wrz 2019, 05:00

Ja zamawiałam ze sklepu Futra Karibu i śmiało polecam, skórzana kurtka wykonana z wysokiej jakości materiału, właściwie pielęgnowana jest dobrą inwestycją na lata :)

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » poniedziałek 07 paź 2019, 21:57

Teraz to już za zimno na skórzane kurtki. Lepiej kupić coś puchowego. W merg.pl wyszukałam taką kurtkę. Niezła co nie? Ja lubię takie sportowo/miejskie stylizacje. A Wy?
Obrazek

laiczka

Postautor: laiczka » wtorek 08 paź 2019, 19:19

oo mega fajna ta kurtka, bardzo podobna zamowilam sobie ostatnio na zalando i jeszcze na konkurs z https://www.payback.pl/loteria udalo mi sie zalapac. mam nadzieje, ze uda sie cos wygrac, bo juz dawno nic nie wygralam ;c

Luizka56

Postautor: Luizka56 » środa 13 lis 2019, 23:30

Tego typu puchówki są fajne, ale owszem tylko do stylizacji na co dzień, a jak wiadomo okres świąteczny za pasem...Wybrałam klasyczną parkę z oferty sklepu Futra Karibu z futerkową aplikacją - kurtka jest elegancka i nowoczesna zarazem :)

jusiawarda

Postautor: jusiawarda » czwartek 28 lis 2019, 15:54

Moim zdaniem taka skórzana to klasyka zawsze będzie na topie

sandra34

Postautor: sandra34 » sobota 08 lut 2020, 20:15

Marka Molton ma różnego rodzaju kurtki na wiele okazji. Tutaj https://molton.pl/okrycia/kurtka.html można się rozejrzeć. Ważne jest to, aby okrycie wierzchnie pasowało do naszej stylizacji. Poza tym musimy wybrać odpowiedni rozmiar. Trzeba stawiać na dobrej jakości odzież, aby służyła nam przez długi czas. Zawsze należy dobrze zastanowić się przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Wróć do „W co i jak się ubrać?”