If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Płaszcz na wiosnę i jesień

Niby łatwe i przyjemne, ale...
Karolla

Re: Płaszcz na wiosnę i jesień

Postautor: Karolla » środa 18 sty 2017, 16:43

a ja zawsze szukam w ciuchlandach i zawsze trafiam :) wybieram osiedlowe sklepy i jak nie w 1 to w 2 zawsze coś wypatrzę :)
po sieciówkach nie chodzę bo ubrania w w tej samej sieciówce np. w niemczech i u nas sklep nazywa się tak samo i niby to samo na wieszakach, ale po kilku miesiącach noszenia wychodzi ile warte jest to co nam sprzedają :( lumpki mają taką przewagę że ubrania są przywożone np. właśnie z niemiec
i omijam sklepy z promocjami za 1, 2 czy nawet 5 zł bo za 5 zł jest najgorszy towar
dla mnie używane nie znaczy najtańsze a już rozumowania "super okazja super towar nienoszony za 1 zł" to jakieś kompletne nieporozumienie jest
dla mnie używana rzecz zaczyna się od 25-30 zł co dla mnie to niewiele w porównaniu z cenami sieciówek i tego co tam sprzedają
zawsze patrzę na cene i jeszcze nigdy się nie nacięłam :) po porządnym wypraniu noszę noszę noszę :)

olga.wan

Postautor: olga.wan » niedziela 27 sie 2017, 13:21

Mi sie wydaje, ze bez problemu można znaleźć ladny jesienny plaszcz w sklepach online. I wcale nie musi byc drogi ;) Wystarczy przed zakupami zajrzeć na http://www.kuponiarnia.pl i sprawdzić sklepy, w jakich sa rabaty, przeceny.

zuzanka

Postautor: zuzanka » poniedziałek 23 paź 2017, 21:09

Powiem Wam, że sporo problemów maja z zakupem czegoś fajnego do ubrania w większych rozmiarach faceci . Zerkałam na sklepy dla puszystych i o ile dla babek jest coś w miarę, to męskie kolekcje są ubogie, a nawet nijakie. Kurtek nie widziałam wcale w sklepach stacjonarnych. Jedyne to w sklepie https://modnyduzypan.pl/22-kurtki-zimowe maja coś mega fajnego, modnego i dobrego jakościowo, przy okazji radząc na blogu jak się ubierać, by mimo rozmiaru wyglądać ok.

Piękna89

Postautor: Piękna89 » czwartek 26 lip 2018, 14:35

Ja bardzo chętnie korzystam z różnego rodzaju promocji i wyprzedaży :) A najlepsze znajduję zazwyczaj w internecie. Ostatnio trafiłam na sporo modnych ubrań w atrakcyjnych cenach - bluzki, żakiety, spodnie, sukienki, t-shirty, topy i wiele innych - w sklepie on-line https://born2be.pl/. Pewnie go kojarzycie, bo jest w Polsce dość popularny, a jeśli nie, to koniecznie zobaczcie sobie, co ma do zaoferowania ;)

wosk_asia

Postautor: wosk_asia » wtorek 04 gru 2018, 13:09

Ja miałam ostatnio okazje skorzystać z promocji na https://ptakmoda.com/17-plaszcze. Miałam szansę zakupienia tam mojego cudownego, granatowego płaszczyka. Jeśli zobaczycie gdzieś indziej ciekawe promocje, prześlijcie informacje Moje Drogie.

oliwiao

Postautor: oliwiao » czwartek 06 gru 2018, 17:44

to wszystko wygląda na jedno kopyto...

Luizka56

Postautor: Luizka56 » czwartek 22 sie 2019, 05:48

Fajne modele widziałam w sklepie Futra Karibu, sama zastanawiam się nad kupnem parki na jesień...i chyba zdecyduje się na klasyczną w odcieniu khaki :)

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » poniedziałek 07 paź 2019, 22:01

Teraz to już raczej coś troszkę cieplejszego niż prochowiec. Ja osobiście zawsze mam i kurtkę i płaszcz. Kurtkę bardziej sportowa i plaszcz elegancki. Teraz sposobał mi się ten z merg.pl
Fajny, co nie?
Obrazek

Wróć do „W co i jak się ubrać?”