If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Sukienka w tropiki

Niby łatwe i przyjemne, ale...
Lodzia

Sukienka w tropiki

Postautor: Lodzia » środa 10 kwie 2019, 15:35

Wyjeżdżałyście kiedyś na egzotyczne wczasy? Właśnie planujemy z mężem taki zagraniczny wypad, ale zupełnie nie wiem, co się nosi w tropikach. Pewnie jakąś lekką i zwiewną odzież. W moim przypadku najlepiej byłoby kupić sobie kilka sukienek, w których czułabym się swobodnie. Znacie się na materiałach i fasonach? Bo ja zupełnie nie mam do tego głowy i nawet nie wiem jakie wzory obowiązują w tym sezonie.

Piękna89

Re: Sukienka w tropiki

Postautor: Piękna89 » środa 10 kwie 2019, 15:38

Myślę, że taka sukienka powinna być przede wszystkim zwiewna. Sporo takich widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://born2be.pl/odziez-damska/sukienki, polecam tam zajrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są wygórowane :)

Zafira

Postautor: Zafira » poniedziałek 15 kwie 2019, 11:45

Najmodniejsze w takim klimacie będą maxi sukienki w stylu boho. Powinny się znaleźć w każdej kobiecej garderobie. Są zwiewne i lekkie, po prostu idealne na spacer po plaży czy palmowym gaju. W sprawie wzorów jest to indywidualna sprawa, dlatego że każda z nas może wybrać to, co lubi. Czy geometryczne formy, czy też duże kwiaty. Ja bym stawiała na to drugie, ale to już kwestia gustu. Najważniejszy jest luz i pełna swoboda podczas takich egzotycznych wczasów.

Amanda

Postautor: Amanda » wtorek 23 kwie 2019, 08:17

Dzisiaj w wielu sklepach zarówno online jak i stacjonarnych znajdziemy przepiękne sukienki na różne okazje, ja już widziałam niejedną właśnie we wzory, kwieciste, kolorowe :) . Całe szczęście że nie ma już problemu z sukienkami w dużych rozmiarach jak kiedyś, teraz to znajdę zawsze idealną dla siebie, staram się dopasowywac tak by mnie nie poszerzała a uszczupliła i wygladała elegancka. Teraz jest tyle modeli sukienek że na prawdę wybór ogromny.

melegris

Postautor: melegris » wtorek 30 kwie 2019, 08:00

Kiedy nie wiem co na siebie założyć, zawsze stawiam na wzory. Kwiatowe motywy czy geometryczne wzory nie potrzebują konkurencji. Wystarczą tylko neutralne dodatki i stylizacja gotowa. Warto mieć w swojej szafie super sukienki, które dopełnią stylizację i sprawdzą się zarówno na co dzień jak i na większe okazje. Mi bardzo spodobały się w tym sezonie sukienki koronkowe, swietne na wyjścia. Warto zobaczyc je w sklepie cocomoda https://www.cocomoda.pl/sukienki-z-koronki są długie , krótkie. Ja zdecydowanie wolę długą.

bjuti

Postautor: bjuti » wtorek 11 cze 2019, 14:12

Na upały także w Polsce sprawdzi się sukienka. Lekka i przewiewna będzie ratunkiem na gorączki. Tu https://www.merg.pl/product-pol-81772-C ... wiaty.html widziałam długą sukienkę w kwiaty. Właśnie koniecznie trzeba wybrać jakąś lekką.

lovel

Postautor: lovel » piątek 14 cze 2019, 21:10

W tym temacie najlepiej udać się na stronkę https://13sukienek.pl/ . Mają tam kiecki na każdą okazję i dopasowane dla każdej kobietki, niezależnie od wieku i figury. Ja na wyjazd do Afryki zaopatrzyłam się tam w przewiewne, kolorowe kreacje, które idealnie sprawdziły się w afrykańskich upałach. Polecam!

ariasparias

Postautor: ariasparias » poniedziałek 24 cze 2019, 12:49

Myślę, że jeśli wyjeżdżasz do kraju, w którym jest bardzo ciepło, to powinnaś zainwestować w sukienki przewiewne - ale także nie zapomnij o dodatku modowych, w postaci ciekawego koloru lub deseniu. W tym sezonie górują printy zwierzęce, więc i ich nie może zabraknąć w Twojej walizce. Tutaj: https://quiosque.pl/sukienki/sukienki-w-panterke.html możesz sprawdzić jak się prezentują takie sukienki, ale musisz uwierzyć, taki print robi całą stylizację. Dobierzesz do tego lekkie sandałki, torebkę w kolorze ziemi, opaskę na włosy i już wyglądasz jak milion dolarów :)

agnieszka_785

Postautor: agnieszka_785 » poniedziałek 26 sie 2019, 13:22

Moim zdaniem w takich warunkach najlepiej sprawdzą się naturalne materiały z ewentualną domieszką sztucznych, dzięki czemu takie ubrania będą szybko schły, a po prani nie będą się gnieść jak szalone. Najlepiej, żeby po ich rozwieszeniu i wyschnięciu można było je od nowa założyć. Lepsze są też jasne i niejednolite kolory i wzorki lub motywy na całych ubraniach, wtedy ewentualne zagniecenia są mniej widoczne. Ale chyba to, co najważniejsze, że te ubrania powinny być przewiewne i delikatne, żeby nie drażniły spoconej czy wysuszonej skóry

Wróć do „W co i jak się ubrać?”