If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Buty buty

Co, gdzie i za ile!
boska45

Buty buty

Postautor: boska45 » środa 07 sty 2015, 21:52

witajcie szukam czegoś na wczesną wiosnę, pasuje mi kilka fasonów, ale nie wiem na co się zdecydować. eobuwie ma teraz dobre rabaty na tommy hilfigera. kupowałyście cokolwiek z tym sklepie jak u nich ze zwrotem i oddawaniem pieniędzy wysyłają sprawdzoną paczkę czy nie patrzą co i gdzie jedzie? byłaby wdzięczna za rzetelne opinie z góry dzięki :)

costella

Re: Buty buty

Postautor: costella » piątek 09 sty 2015, 16:32

Witajcie :) skoro już ktoś ten wątek zaczął to też chciała bym się dowiedzieć o to samo. Planuje też buty na wiosnę i chciałam prosić o wasze opinie czy coś kupiłyście gdzie za ile dzięki

Monia5

Postautor: Monia5 » sobota 17 sty 2015, 11:47

Dołączam się do prośby - pytania :)

MalaCzarna

Postautor: MalaCzarna » sobota 31 sty 2015, 09:51

cześć wszystkim ;) skoro o butach mowa postanowiłam podzielić się gdzie ja kupuje buty but4u.pl Całkiem przyzwoite buty i ceny nie z kosmosu wejdźie pooglądajcie to nie reklama ;) mam z tym sklepem chwile do czynienia i nie narzekam zawsze jest terminowo to co zamówiłam zwrot też bez problemu ;) pozdrawiam forumowiczki :)

kasia15

Postautor: kasia15 » czwartek 10 wrz 2015, 15:05

cześć wszystkim :)
Pojawił się nowy ciuszek niedaleko mnie w Lublinie na Czubach na Szmaragdowej... Wczoraj wybrałam się z kumpelą, mają spory wybór bucików... i znalazłam swój fason ;-) trochę co prawda za duże, ale nie wiele...wystarczyło dołożyć wkładkę i buciki jak ulał :-) jestem bardzo zadowolona bo takie buty ze skóry w sezonie kosztują krocie!!! Tak wogóle to dla kogo są te ceny w galeriach handlowych?! :cry:
a tutaj jak na zamówienie, tyle że trzeba pochodzić i poszukać bo jak jest coś fajnego to krótko 1 2 i niema...w takich sklepach kto 1 ten lepszy :mrgreen:

Busia

Postautor: Busia » sobota 18 lut 2017, 21:54

Odwiedź w takim razie sklep internetowy Wojas: https://wojas.pl/. Wysoce prawdopodobne, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. Są tam dostępne relaxy, buty ze skóry i wiele innych. Co jakiś czas można trafić na duże przeceny z okazji wyprzedaży.

Piękna89

Postautor: Piękna89 » czwartek 19 paź 2017, 18:33

Koniecznie wejdź sobie na stronę sklepu internetowego https://obuwiestyl.pl/ . Mają tam naprawdę bardzo duży wybór obuwia - nie tylko damskiego, ale również dziecięcego i męskiego. Niektóre modele są bardzo oryginalne, takie, jakich nie dostaniemy w sklepie stacjonarnym. A ceny - rewelacja. Jeśli jeszcze dodatkowo uda Ci się trafić na wyprzedaż lub promocję, na pewno będziesz zadowolona ;)

zuzanka

Postautor: zuzanka » piątek 23 mar 2018, 18:32

Zawsze będą modne sztyblety, a w takim kolorze https://butymodne.pl/sztyblety-z-cwieka ... 35207.html to już hit zbliżającego się sezonu. Może Ci się spodobają? Wybór w tym e-sklepie masz większy, udanych zakupów :)

Wróć do „Wyprzedaże”